Ugrás a tartalomhoz
  • 0

DT RCS regisztráció


Szabolcs108

Kérdés

Üdv, Samsung Galaxy S5 2017 es telóm van. A letöltött Android messages alkalmazást nem tudom regisztrálni, hogy igénybe tudjam venni a wifi s csevegést. Csak az "elnézést kérünk" szöveg van.

SIM kártya kivétel, mobil netről a regisztráció mind meg volt. Valaki kérem írja le hogyan csináljam.

Screenshot_20180624-085815_Messages.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Szabolcs108, az a gond, hogy nem nagyon van más, ahol akadás lehet :( a telód rendben (nem lehet, hogy valami régi oprendszer miatt nem megy), app rendben (ugyanaz a helyzet, ha újratelepítetted, akkor biztosan a legfrissebb appot húztad le), 4G-n próbáltad (nem lehet, hogy a wifi miatt akad), SIM-kártyát kivetted, visszaraktad (hard reset megvolt, ami nem feltétlenül, de néha kell). ha belföldön vagy, és a telód egyébként használható (tudsz hívni, üzenetet küldeni, csak ezzel nem megy az üzenetküldés), akkor hívd a Tét, és segítenek (az RCS szolgáltatónál, a Deutche Telekomnál lesz nálad valami zűr, amit ők tudnak megnézetni)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv! Ennek az egész RCS dolognak a margórája végezetül még annyi, hogy minap ellátogattam a hely Tmobile üzletbe, ahol érdeklődtem az RCS felől. Totális tanácstalanságba ütköztem...:o Még én mondtam hogy olvassák már át a honlapjukat, ott van az... Mire átböngészte, az egész ottartozkodásomnak az lett a lényege, hogy azért nem működik nálam az RCS regisztráció mert Dominós vagyok.... Köszi Tmobile!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...