Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ZTE bonding HGW cseréje


atti73

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 2

@atti73

Röviden, tömören, konyhanyelven: ZTE admin felületén megkeresed azt az opciót, hogy pppoe passthrough (pontos helyét most nem tudom fejből), aktiválod. Saját eszköz WAN portjába kötöd a ZTE-t. Saját eszközöd adminjában beállítod a WAN interfészt pppoe kaocsolattal (Ebben az adott saját eszközöd manuálja segíthet) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
9 perce, btz írta:

@atti73

Röviden, tömören, konyhanyelven: ZTE admin felületén megkeresed azt az opciót, hogy pppoe passthrough (pontos helyét most nem tudom fejből), aktiválod. Saját eszköz WAN portjába kötöd a ZTE-t. Saját eszközöd adminjában beállítod a WAN interfészt pppoe kaocsolattal (Ebben az adott saját eszközöd manuálja segíthet) 

Köszönöm, ez elég egyelőre. csinálok mérést előtte és utána is.

Gondolom a dhcp-nek is futni kell a saját eszközön, mert most ki van kapcsolva.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: atti73
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
15 perce, btz írta:

@atti73

Talán valamiféle automatikus űrlapkitöltés a böngészőben? 

Mi is a pontos hibajelenség? Mit ír ki a box mikor el akarod indítani a felvételt? 

Na úgy néz ki megoldódott. A hibaüzenet valami olyasmi volt, hogy visszaállt élő adásra, mert másik stb-on nézik ... 
A megoldást az hozta, hogy mindent újraindítottam  megfelelő sorrendben. 1. HGW 2. Felvevős stb 3. második stb
Az 1,3,2 nem jó. Ezt próbálta a szerelő mikor itt volt. :-)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
16 órája, btz írta:

@atti73

Milyen válaszidőről van szó? (Konkrét értékek?) 

Milyen sebesség változásról van szó? (Konkrét értékek?) 

Tölts fel a HGW adminfelületén található DSL infókról képet. 

Nem tudom a konkrét értékeket hol lehet megnézni, én csak az érzetről beszélek. Ezek kívül a zte lehetőségei is korlátozottak.

Pl parent control jó lenne, mac szűrés nehézkesen használható. stb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 perce, btz írta:

@atti73

Sebességmérésnél látod például. Sajnos érzetre nem lehet mit mondani, konkrét számok lennének érdekesek. Milyen volt, milyen lett. Mindezt számszerűsítve. 

Használj saját eszközt pppoe passthrough - ot használva, hátha megoldja a problémád. 

Majd végzek sebesség mérést és feltöltöm az adatokat.

pppoe passthrough beállításához van valami segédlet valahol? esetleg valaki le tudná írni pár mondatban? Köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
20 órája, btz írta:

@atti73

Röviden, tömören, konyhanyelven: ZTE admin felületén megkeresed azt az opciót, hogy pppoe passthrough (pontos helyét most nem tudom fejből), aktiválod. Saját eszköz WAN portjába kötöd a ZTE-t. Saját eszközöd adminjában beállítod a WAN interfészt pppoe kaocsolattal (Ebben az adott saját eszközöd manuálja segíthet) 

Sikerült beállítani a kapcsolatot. :-) Egy kérdésem van még. A HGW-re csatlakoztatott eszközöket sehogy nem tudomelérni a saját routeremen keresztül? PL NAS-t. Köszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 órája, Tamas586 írta:

@atti73

"én csak az érzetről beszélek" 

Beszéld be magadnak hogy sokat javult és akkor elégedett leszel..  :D

(Egyébként még mindig nem mutattál képernyőmentést se a speedtest.net ről se a hgw paraméteroldaláról.) 

Már bebeszéltem, mert most, hogy bekapcsoltam a pppoe passthrough-t, jobbnak tűnik a net. A speedtest értékeiből semmi nem látszik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...