Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Maximum TVGO felhasználó


galandras12

Kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hogy nekünk most kötötték be a Telekom IPTV szoláltatás és a fiaim kérdezték az intéző hölgyet hogy ketten ők az előfizetés által tudják-e majd használni. A válasza az volt hogy "persze csak regisztrálni kell majd a TVGO-be és egy regisztrációba 2 eszközön lehet majd használni". 
Jelenleg ott vagyunk hogy az egyik fiamnak sikerült a regisztráció de a másik fiam telefonján azt írja hogy "ezt a kódot már használták" amit később szintén megpróbálták ahol másik kódot adtak de továbbra se működik. Akkor nem is lehet másik felhasználóval regisztrálni? Hiába fizettünk elő két TV-re? 
Ami érdekes hogy ezt az égész weboldalon sehol se reklámozzák hogy csak egy felhasználó élvezheti pedig olyan jó ajánlatnak tűnt hogy még én is szívesen bele kukkantottam volna a TV-be hazafele menet a buszon. Többlet fizetésre meg nincs szükségem hogy most külön előfizessek mert így is azért váltottam hogy egy helyen legyen minden és kevesebbet fizessek és akkor még az üzletkötő asszonyka is elég mocskosul átvert. Van esetleg valami módja hogy nézhető legyen két felhasználón a fiaimnak hogy telefonon és számítógépükön is tudják külön külön használni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
16 perce, galandras12 írta:

Egy olyan kérdésem lenne hogy nekünk most kötötték be a Telekom IPTV szoláltatás és a fiaim kérdezték az intéző hölgyet hogy ketten ők az előfizetés által tudják-e majd használni. A válasza az volt hogy "persze csak regisztrálni kell majd a TVGO-be és egy regisztrációba 2 eszközön lehet majd használni". 
Jelenleg ott vagyunk hogy az egyik fiamnak sikerült a regisztráció de a másik fiam telefonján azt írja hogy "ezt a kódot már használták" amit később szintén megpróbálták ahol másik kódot adtak de továbbra se működik. Akkor nem is lehet másik felhasználóval regisztrálni? Hiába fizettünk elő két TV-re? 
Ami érdekes hogy ezt az égész weboldalon sehol se reklámozzák hogy csak egy felhasználó élvezheti pedig olyan jó ajánlatnak tűnt hogy még én is szívesen bele kukkantottam volna a TV-be hazafele menet a buszon. Többlet fizetésre meg nincs szükségem hogy most külön előfizessek mert így is azért váltottam hogy egy helyen legyen minden és kevesebbet fizessek és akkor még az üzletkötő asszonyka is elég mocskosul átvert. Van esetleg valami módja hogy nézhető legyen két felhasználón a fiaimnak hogy telefonon és számítógépükön is tudják külön külön használni?

Ugyan avval a regisztrációval 2 külön eszközön működik. Nálam mobil+ lapitopi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@galandras12

Csak egy regisztráció lehetséges egy előfizetéshez, abban két eszközzel. Nem lehet többel.

Két személy egy regisztrációval párhuzamosan (egy időben) egy-egy eszközön nézheti. 

Ha az egyik gyerek nem nézi épp, akkor a másik tudja kettőn is. 

Ha egyik gyerek nézi, és a másik is, akkor ha a egyik gyerek leteszi egyik eszközön, akkor folytathatja a másikon, vagy akár egy harmadikon is. 

A lényeg, hogy egy regisztráció. Két stream egy időben, azaz párhuzamosan.

Én 4 készülékkel nézem így, egyszerre csak kettővel tudom, de az elég unrealiszikus dolog lenne, hogy kettőn nézem egyszerre az adásokat. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
7 órája, galandras12 írta:

De a kérdésem az hogy a két fiam két külön emailcímmel belépve tudja-e külön használni. Azaz 4 eszközről lenne szó akkor iylen tekintetben ha így érthető.

  • 2 felhasználóvel
  • 2 regisztrációval
  • 2 IPTV boxunk van
  • 1 előfizetésben

erről lenen szó ha így érthető.. Mert azt mindenhol látom hogy "maximum 2 eszköz" 
De a "maximum 1 regisztrált TVGO felhasználó egy IPTV előfizetéshez csatolva" olyan nincs sehol.
Erre gondolok ApaFia

 

Sajnos rájöttem anonymus de akkor nincs lehetőség semmilyen módon arra hogy mégis valahogy megvalósítható legyen anélkül hogy plusz előfizetést fiessünk külön TVGO-ra? 

Ez így elég kiábrándító annak tudatában amit ígértek. 

Nagyon félre vezetek!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De a kérdésem az hogy a két fiam két külön emailcímmel belépve tudja-e külön használni. Azaz 4 eszközről lenne szó akkor iylen tekintetben ha így érthető.

  • 2 felhasználóvel
  • 2 regisztrációval
  • 2 IPTV boxunk van
  • 1 előfizetésben

erről lenen szó ha így érthető.. Mert azt mindenhol látom hogy "maximum 2 eszköz" 
De a "maximum 1 regisztrált TVGO felhasználó egy IPTV előfizetéshez csatolva" olyan nincs sehol.
Erre gondolok ApaFia

 

Sajnos rájöttem anonymus de akkor nincs lehetőség semmilyen módon arra hogy mégis valahogy megvalósítható legyen anélkül hogy plusz előfizetést fiessünk külön TVGO-ra? 

Ez így elég kiábrándító annak tudatában amit ígértek. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: galandras12
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...