Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Melyik cég építetette ki a vezetékeket? A Magyar Posta. Tehát a Teéekom csak készen kapta ezt az infrastruktúrát, és az ország elég nagy területén csak egyedül van jelen. Akkor minek neveznéd, ha nem monopolszolgáltatónak? Egyébként Németországban az anyavállalat is hasonló helyzetben van, azzal a különbséggel, hogy nem annyira erőltetik azt az optikát, aminek eredményét itthon nem annyira látjuk, hanem a rézhálózatukat fejlesztik folyamatosan, és azon szolgáltatnak. A sajtóról nem igazán emlékszem, hogy írtam volna, a médián a televíziót értettem.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 01. 04. at 13:20, zoli62 írta:

Melyik cég építetette ki a vezetékeket? A Magyar Posta. Tehát a Teéekom csak készen kapta ezt az infrastruktúrát, és az ország elég nagy területén csak egyedül van jelen. Akkor minek neveznéd, ha nem monopolszolgáltatónak?

Aha, akkor te posta által megkezdett, egykoron a Matávnak átadott, majd általa és az utódjai által továbbfejlesztett rézhálózatra gondolsz. ez így akár meg is állna, ha telefonról, esetleg internetről beszélnénk (igazából az utóbbinál sem, nmhh statiban láttam, hogy a hozzáférések egyharmada réz). de a tévé a téma, az meg a legritkábban jön rézen, ráadásul abban nem is a Té az első

Ekkor: 2019. 01. 04. at 13:20, zoli62 írta:

Egyébként Németországban az anyavállalat is hasonló helyzetben van, azzal a különbséggel, hogy nem annyira erőltetik azt az optikát, aminek eredményét itthon nem annyira látjuk, hanem a rézhálózatukat fejlesztik folyamatosan, és azon szolgáltatnak.

az itthonihoz képest vacak is a hálózatuk, és pont most olvastam, hogy valamelyik kormányzati szervük be is intett a rézhálózat fejlesztésnek, csak az optikát fogják támogatni

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, teherwagon írta:

Aha, akkor te posta által megkezdett, egykoron a Matávnak átadott, majd általa és az utódjai által továbbfejlesztett rézhálózatra gondolsz. ez így akár meg is állna, ha telefonról, esetleg internetről beszélnénk (igazából az utóbbinál sem, nmhh statiban láttam, hogy a hozzáférések egyharmada réz). de a tévé a téma, az meg a legritkábban jön rézen, ráadásul abban nem is a Té az első

az itthonihoz képest vacak is a hálózatuk, és pont most olvastam, hogy valamelyik kormányzati szervük be is intett a rézhálózat fejlesztésnek, csak az optikát fogják támogatni

 

Az NMHH statisztikái csak önkéntes bevallásra alapulnak, nem konkrét tényekre. Én még nem láttam olyan valós  kimutatást, amely tartalmazza a hálózati technológiák megoszlását. A tapasztalatok alapján a réz még mindig túlnyomó többségben van. Például  nálunk csak pár utcában van optika, azt is 2009-ben építették ki. A többi helyen még mindig réz van, megyei szinten is hasonló a helyzet, ezt ki lehet vetíteni országosan is,  és igen, sok helyen ADSL-n megy a tv is.

A németek hálózata annyira vacak azért nem lehet, ha évtizedek óta korszerűsítik, és elvégre náluk van IPTV Next, nem nálunk. https://www.telekom.de/zuhause/fernsehen/funktionen

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...