Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

@Laketti tudományos tag 

Nem vagyok semilyen tudományos titulussal ellátva, arról nem tehetek, hogy a fórumnak ilyen mókás "rang" elnevezései vannak. Amúgy pedig kérlek a személyeskedést mellőzd a továbbiakban. Köszönöm az együttműködést. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
25 perce, anonymus írta:

Köszönöm megtisztelő szavaid, ne félj mint ember nem tartalak többre mint te engem. De ha úgy is szolgáltat nálad a Tarr akkor pápá mért vagy még itt ? :D 

kösz, hogy figyeltél, illetve nem. Láthattad, hogy a "hűség" miatt nem léphetek le a T. -tól. (nem állok olyan jól anyagilag, hogy fizessek)

Emberként nem bántottalak, ha úgy tűnt, bocs.

(a legjobb b.nőm sem túl okos, én mégis imádom)

És tényleg bocs. Kicsit ***** voltam. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 09. 15. at 13:05, btz írta:

@AmandaD

Á értem, tehát maguk a focisták sem rúgják a bőrt délelőtt. Mindennap tanul az ember valamit ?. Ennek az információnak a fényében még meggondolandóbb a szolgáltatók részéről, hogy mennyit adnak ki a csatornáért.

Ne erőlködj, légy szíves. Már elmondtad, nem foglalkoztat a labdarúgás. Ennek ellenére folyamatosan erről akarsz okosságot írni. Hagyd abba!

Szia.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, teherwagon írta:

Jelen esetben szerintem inkább a minél hosszabb, annál nagyobb bukta áll, és ezt akarják elkerülni. kerestem a neten nézettségi adatokat, de nem szerepelt egyikben sem, így vagy nem nézi senki (a nagy egészhez és a többihez képest), vagy annyira nem akarnak bennünket sokkolni vele, hogy inkább szándékosan kivették a mérésekből. annyit találtam, hogy itthon a sportműsorok aránya 5% körül van, amit 7% körül nézünk. jól hangzik, csak éppen ez eloszlik a csomó sportcsatorna között, így százalékosan mindegyiknek mérhetetlen a nézettsége. ezért nagy buli minden előfizető után fizettetni bármelyik díját (bármennyi legyen is az, mert ugye erről aztán végképp csak bulvársajtós számok vannak) :D

Továbbra is az a véleményem, ha a Telekom, úgy mint sok más ügyben teszi, lobbizna a fordított elszámolás és az infrastruktúra fenntartási díj bevezetése érdekében, akkor ez az egész újkori tárgyalásosdi médiatársaságok és szolgáltatók között nem ilyen komikus lenne, és nem lenne kitéve az irreális áraknak. Minden ilyen szerződés üzleti titok, amikor a sajtó már rég tud róla, tehát akkor erre nincs értelme hivatkozni.  Viszont ha a  kábeltelevíziós elosztásra vonatkozó jogszabályok változnának és előírnák a médiatársaságoknakdíj fizetését a sugárzásért cserébe, amiért a Telekom mint még mindig monopolszolgáltató a legtöbbet tehetne, akkor mindjárt más lenne a helyzet, és tisztább, átláthatóbb és nem rövidtávú szerződések lennének, mert a szolgáltató hálózatfenntartási költségei csökkennének. A tévétársaságoknak meg nyilván tisztán megmaradnak a reklámbevételek.  A jelenlegi felállás szerint a szolgáltató által fizetett úgynevezett műsordíjért cserébe  minimális reklámidőt kap, ha egyáltalán.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hónapok óta köztudott, hogy a Spiler 2 és a Spiler extra adja a BL és a Spanyol élvonal meccseit. Ti a rendelkezésetekre álló idő alatt sem voltatok képesek intézkedni, vagy legalább egy normális választ kipréselni magatokból. Helyette, még ti cseszitek le azokat, akik érdeklődni mernek. Na ez a Telekom! Köszönjük Emese!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, AmandaD írta:

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Barca-Sevilla  Digisport1 22.00 tól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"...közel 100%-ot bosszantja" 

Egy Barca vagy Real meccs? Lehet, nem tudhatom. A környezetemben élő embereket - női és ffi focirajongókat - pl biztosan nem. De ennek Ti jobban a tudatában vagytok. Számotokra hozzáférhetőek a nézettségi adatok. Sőt, ezek szerint a VÁRT adatok is.

A "társdalmi munkában" - ról. Ha unalmas válaszolni a kérdésekre ... ugye erre nem kell reagálnom.

..."milyen "társadalmi munkában" segíteni a kérdezőket". Pont ezzel van gond! A segítséggel. Ha azt mondjátok, hogy nem tudtok semmit a dolgokról, az nem segítség. Az csak terelés.

Azt hiszem, hogy nem sértettem meg senkit. De ha valaki focistának áll, ne csodálkozzon, ha megrúgják. :) És ez nem rátok vonatkozik.

További szép napot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Egyes embereknél kicsit lenyomta a biztosítékot fejben ez a bejegyzésem.

Az még egy dolog, hogy túl lett rinyálva az egész. Ráadásul nálam idősebb 30-40 éves emberek teszik ezt.

Annyi kérdésem lenne tőletek, hogy szöveg és mondatértelmezést tanultatok iskolában? Lehet velem van a baj, de itt elég sokszor nem értem bizonyos "írásokat" annyira se füle, se farka a mondanivalójának. Helyesírásról még egy szót nem ejtettem akkor!

Legyetek szívesek fejezzétek be az óvodás viselkedést könyörgöm! 

Üdv: Zsolt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...