Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

A Spílernek és a szolgáltatóknak is az az érdekük, hogy a csatorna látható legyen. Másrészt a T mint (volt) monopolszolgáltató lobbizhatna leginkább azért, hogy változzanak a jogszabályok, a műsordíj helyett a tévétársaságoknak kelljen fizetni fenntartási díjat, hiszent azok meg a reklámbevételekből nyereségesek. Amíg ez nem lesz így, addig az ilyen jogdíjváltozás utáni mondvacsinált nézettségi adatokra hivatkozó tárgyalások mind bohózatba fognak fulladni.  Hasonló volt az emlékezetes két évvel ezelőtti NG ügy is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, anonymus írta:

Mai helyzet borzalom, anno nem T-nél máshol csináltam ezt. Veszek egy csatit, kapok mellé még négyet. Azokat el se oszthtom mert nmhh. Elszámolnom kell a nmhh fele a csatorna fele. És tárgyalni mi mennyi hogy merre. Kicsi cégeknél lazán kijön hogy hmm egy efin 50ft haszon.  Akkor még én fizettem az encodert, a fejet kártyát,, monitor rendszert. Jah és én megyek a csatornához hogy szabad?? Had oszam el a csatornádat léccccccci. De a jel forrását és én teremtem meg persze. Amihez manapság kevés a sat vagy eze kell egy pont pont optika. Ezek csak a jéghegy leg leg teteje.

Akkor én is hozok egy példát. Anno szintén nem a T-nél, hanem egy másik szolgáltatónál analógon meg tudtam rendelni egy csatornát pénteken, és hétfőn lemondtam. Most hol ban ilyenre lehetőség a digitális világban? Sehol. Esetleg a németeknél az IPTV Next, de azért az se ugyenilyen. Na ezért mondom az, hogy ez az egész tárgyalásosdi, ami a kommunikációban szerepel, csak egy hohózat, én ezen csak nevetni tudok. Aki  akarja, úgyis megoldja más módon. Más kérdés, hogy ezek az ilyen-olyan streamek mennyire biztonságosak, hogy mást ne mondjak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@btz A lényegre tapintottál.

24 perce, btz írta:

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve.

Pont ez a gond. Már írtam, de újra leírom: Mi hétköznapi előfizetők, kb. 2 hónapja tudjuk, hogy a Spiler fogja adni az általunk igényelt meccseket. A nagytudású vezetőség valószínűleg sokkal régebb óta. De mind ez ideig még egy halvány jelzést sem kaptunk arról, hogy mi várható. Lesz-e Siler 2? Nem lesz? Értem én, hogyha most azt mondanák, hogy nem lesz, az tömeges Telekom előfizető vesztést okoz. De azért ennél a semmi tájékoztatásnál többet várunk. Legalább biztassatok: hajrá Amanda ! Vagy hasonló. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hát szerintem a "várjon türelemmel" duma elég távol áll a korrekt válasz fogalmától. Annál rosszabbat nem tehet egy szolgáltató az ügyfeleivel, minthogy bizonytalanságban tartja őket !  "Várjon türelemmel" ?? De mégis meddíg. ?? Jövő karácsonyig ?? A mai világban a korrekt tájékoztatás alapvető elvárás szerintem, amihez bizonyos időpontok és határidők betartása és meghatározása is hozzá tartozna....

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

"Hiába lehetett tudni azt hogy két hónapja lesz Spíler 2, amíg a tulajdonos nem ajánlja ki a szolgáltatónak a portékáját addig nincs miről tárgyalni. A többi múlti se tette be, csak egy kicsi, ez nem tűnt fel senkinek? "

Azt hittem ez üzleti dolog. A Spiler megvette/elvette a jogokat a Sport TV elől, gondolom többet fizettek, vagy nem tudom....

De ha nem egyeznek meg a nagy szolgálatatókkal, akkor hogyan akarják ezt a pénzt viszont látni ??? Mi a biznisz abban, hogy megveszem a közvetítési jogkat, oszt senki nem látja a műsoromat, mert egy szolgálatatóval sem tudok megegyezni.... ????

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

az a szomoru, hogy itt a musorszoras meg a mult szazadban ragadt, es a luzer bajnoksagot szervezo cegek / szovetsegek ehhez asszisztalnak.

lasd NBA: barki vehet havi X dollarert szamara kedvezo csomagot es nezheti orrba szajba amit akar. En is ezt tettem, es ugyanugy szivesen fizetnek X dollart a spanyol meccskert, vagy az olaszokert, vagy on demand egy-egy meccsert is kulon. Es a kedves T meg ****** meg egyeb tarsai mehetnek a levesbe.

de nem, nem lehet, mert ilyen mindenfele kiskiralyok ebbol akarnak penzt politikat s mittoment mit kovacsolni maguknak.

 

a vicc az hogy toljak az orrod ala a husegszerzodest.

vallalj huseget hogy nezed a Sport1-et 2 evig. Akkor is ha mondjuk sakkot meg sporthorgaszatot fog adni egesz nap, esetleg kicsi pokerrel kiszinezve. Come on. Ok is vallaljanak huseg a szolgalatatott tartalomra. Errol szolna a mai vilag. 

 

Sajnos nincs alternativa meg es ezt ok is tudjak ezert engedik ezt meg maguknak.

 

Milyen szerencse hogy az NB1 meccseit viszont lehet nezni :)))

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Más távközlési szolgáltató megnevezése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

hat nem tudom miert nonszensz az, hogy szeretnem tudni mit kapok a penzemert.

ertem en hogy sok minden nem rajtuk mulik, de az milyen uzlet hogy csak a vevo vallal kockazatot ??

az a minimum hogy kilephessek a szerzodesbol ha szamomra kedvezotlenul modosul a sugarozott musor.

Abban megegyezhetunk hogy az hogy a spanyol liga kaliberu szorakozas nem elerheto az meglehetosen kedvezotlen valtozas.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Btz

Ugy latom nem értettél meg.

Tisztában vagyok hogy szerzodesileg jelenleg semmi jogom nincs pampogni.

 

Azt probaltam mondani hogy ez az egesz koncepció meghaladott a mai világban csak ugy tunik valamiert mifelénk ezt senkinek sem erdeke elhetobbe tenni, pedig szerintem meg több penzt is lehetne kaszálni azokon akik fizetni hajlandóak

 

Szerinted egy on demand streaming nem működne? Szerintem nagyon, es nem tudom miert nem csinálják meg. Sztem ido kérdése. Ha végre rájönnek es a meglévő szerzodesekbol ki tudnak lepni.  Es akkor az ilyen TV2-ok rájönnek vegre hogy valami hozzáadott ertek nélkül nem megy. Illetve a T es Dhighi es társai is hogy a penzbehajtason tul valami egyebbel is erdemes lenne foglalkozni.

 

Kozben persze mi juzerek állunk a nemiszerv rossz végén tehetetlenül kiabálva hogy szeretnenk kapni valamit a pénzünkért

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 08. 17. at 17:13, btz írta:

Az előfizetett csomagban található csatornákat kapod a pénzedért, kivéve ha az piaci változások miatt ez módosul (pl megszűnés). Másról nem szól a szerődésed, amit alá is írtál, így nonszensz olyat követelni ami nincs benne. 

Ez egy ilyen kávéház. Aki szerződést köt, az annak tudatában tegye, hogy az nem garancia arra, hogy XY műsort biztosan látni fog. 

Természetesen kiléphetsz, hűségidő esetén kötbér megfizetése mellett vagy hűségidő nélkül bármikor. Hűséggel nyilván semelyik szolgáltató nem fog ilyen feltétellel szerződni veled sem mással.  

Igen, ez egy ilyen kávéház. De lehetne másmilyen is. 

Az ügyfél tartalomért fizet, nem azért, hogy a szerződésben megnevezett, időközben kibelezett csatornát bámulhassa a hűség végéig, miközben 3 órányi konzervműsort ismételnek folyamatosan. (ld. SportKlub végnapjai) 

A garanciát, hogy "XY műsort biztosan látni fog", a kábeltársaságnak kell(ene) megteremtenie. Pl. a T, mint óriáscég, köthetné úgy a szerződést a tartalomszolgáltatóval, hogy ha egy különösen vonzó tartalomelem (pl. Trónok harca, The Walking Dead, spanyol, angol, német, olasz bajnokság, BL stb.) kiesik a csatorna kínálatából, akkor drasztikusan csökken a díj. A felszabaduló összegből megvásárolható az az új vagy régi csatorna, amelyik a kurrens cikkel rendelkezik.

Ez lenne az ügyfél érdeke. Mivel a kábelpiacon lényegében nincs versenyhelyzet, a T (és a többiek) ezt nagy ívben. OK, biztos én is így viselkednék, ha nagy cég lennék egy nem-versenypiacon. Csak azt nem értem, hogy miért kell védeni.

 

Ekkor: 2018. 08. 18. at 13:50, anonymus írta:

Akkor Spiler2 mellé már Digisport is legyen ?

Igen, legyen. Digisport 1, 2, 3, HD-ben.

Ugyanis, ismét, ez lenne az ügyfél érdeke. Ideírom neked a ** jelenlegi sportkínálatát: M4, Eurosport 1-2, Sport 1-2, Digisport 1-2-3, Spíler 1-2, kivétel nélkül HD-ben. Az Eurosportok kivételével ezek az ő TVGo-juknak megfelelő **MobilTV-n is elérhetők, a Spíler 2 is, 2 napja.

Mindezt nagyjából ugyanannyiért. Vajon hogy az anyjuk kínjába' csinálják? És a T miért nem képes erre?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Más távközlési szolgáltató megnevezése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, cicmo írta:

Igen, ez egy ilyen kávéház. De lehetne másmilyen is. 

Az ügyfél tartalomért fizet, nem azért, hogy a szerződésben megnevezett, időközben kibelezett csatornát bámulhassa a hűség végéig, miközben 3 órányi konzervműsort ismételnek folyamatosan. (ld. SportKlub végnapjai) 

A garanciát, hogy "XY műsort biztosan látni fog", a kábeltársaságnak kell(ene) megteremtenie. Pl. a T, mint óriáscég, köthetné úgy a szerződést a tartalomszolgáltatóval, hogy ha egy különösen vonzó tartalomelem (pl. Trónok harca, The Walking Dead, spanyol, angol, német, olasz bajnokság, BL stb.) kiesik a csatorna kínálatából, akkor drasztikusan csökken a díj. A felszabaduló összegből megvásárolható az az új vagy régi csatorna, amelyik a kurrens cikkel rendelkezik.

Ez lenne az ügyfél érdeke. Mivel a kábelpiacon lényegében nincs versenyhelyzet, a T (és a többiek) ezt nagy ívben. OK, biztos én is így viselkednék, ha nagy cég lennék egy nem-versenypiacon. Csak azt nem értem, hogy miért kell védeni.

 

Igen, legyen. Digisport 1, 2, 3, HD-ben.

Ugyanis, ismét, ez lenne az ügyfél érdeke. Ideírom neked a Tarr Kft. jelenlegi sportkínálatát: M4, Eurosport 1-2, Sport 1-2, Digisport 1-2-3, Spíler 1-2, kivétel nélkül HD-ben. Az Eurosportok kivételével ezek az ő TVGo-juknak megfelelő TarrMobilTV-n is elérhetők, a Spíler 2 is, 2 napja.

Mindezt nagyjából ugyanannyiért. Vajon hogy az anyjuk kínjába' csinálják? És a T miért nem képes erre?

Nem kell leírnod tudom,  nagyok kinálatát ismerem :) 

Digisport 1-2  99% hogy nem lesz Telekomnál soha.   Veszik csomagban a tv jelet nem fogom leírni honnan...Igy csinálják :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@AmandaD

Nem vádolás ez tény, hogy ezt teszed, alaptalanul, bizonyíték nélkül. 

Az pedig hogy miért vásárolta meg a jogokat a TV2 csoport, az is egy tény.

@zoli62

Ez lehet hogy valami átlag ár, de biztos, hogy mindenkinek más feltételekkel adják el. Szóval szerintem ebből felesleges kiindulni, mégha esetleg maga a TV2 csoport adta közre ezt az árat. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...