Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
21 perce, btz írta:

@zoli62

Honnan tudod  ezt a 130 Ft összeget? Lehet hogy másban állapodtak meg vagy esetleg veszteséget termel a csatorna betétele. Ebbe nem láthatsz bele. Ezek nem publikus infók, így csak találgatás, hogy miként engedheti meg magának az a szolgáltató. 

Több helyen egybehangzóan megírták.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem nem az a kérdés hogy megéri -e a T-nak a spíler 2 vagy nem, hanem hogy szolgáltatóként viselkedik vagy nem.

A Telekom és a többi magyar szolgáltató  sajnos nem  viselkedik szolgáltatóként. Az összes SUPERUSER aki azt magyarázza hogy miért helyes ez így, azok sajnálni való fizetett bértollnokok!!!

A nézettség senkit nem érdekel mert ha érdekelne valakit akkor nem lenne Hatoscsatorna Bonum meg a sok ***** vallásos adó , a néphülyítő ezoterikus műsorokat  adó csatornák, hagyjuk már hogy  minek van nézettsége.

Az hogy a gründolt csatorna közvetíti a spanyol focit az nem az előfizető és nem is a szolgáltató hibája ,de az hogy a szolgáltató ***** és nem hajlandó az előfizetőnek az érdekeit nézni az tipikusan magyaros .

A lényegi kérdés az ,hogy mikor lesz Spíler 2 a Telekom kínálatában erre adjatok gyorsan választ SUPERUSERek !

Mert azt garantálom , ha nem lesz akkor lesz a ***** nél vagy máshol ,és biztos lehet benne a T  hogy tömeges szerződés lemondás lesz . Ha nem hiszitek kérdezzétek a ***** 29-es körzetet hogy jártak a *****-vel  anno.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedd reggel 8 óra, irány a *****, és szerződés! Lesz Di*i 1-2-3 Spiler 1-2-Extra. Tehát azok, amelynek a nem bekerülését olyan nagyon véditek. Biztos sokan lesznek, a sok Telekom-tól átváltó ember, de istenem, kivárom a sorom :).

Nem volt jó veletek beszélni. Az a legnagyobb gond veletek, hogy előadjátok itt a "társadalmi munkás"-t, valóság pedig az, hogy fizetett bértolnokok vagytok. Mond btz, megéri? Ne válaszolj, ez is költői volt.

Szevasztok.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Más távközlési szolgáltató megnevezése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 08. 18. at 20:45, anonymus írta:

Digisport 1-2  99% hogy nem lesz Telekomnál soha.   Veszik csomagban a tv jelet nem fogom leírni honnan...Igy csinálják :)

Eddig azt hittem, a szövegértéssel nincsenek gondjaim, de fenti idézet kifogott rajtam. Azért nem lesz soha T-nél Digisport, mert ** valami gyanús (?) helyről veszik a jelet (?), ráadásul csomagban ?? És ezt az illegalitás határán mozgó tevékenységet - amibe több ország sok millió háztartását bevonják - a hatóságok ölbe tett kézzel nézik ? De ha jogilag tiszta, akkor a T-nek erkölcsi aggályai vannak ?

 

Ekkor: 2018. 08. 18. at 20:57, btz írta:

Az oké, hogy az ügyfelet a tartalom érdekli, de hogy nem azért fizet, nem arról szól a szerződése az egy másik tény, amit sokan nem akartok megérteni vagy tudomásul venni. Ezt lehet szeretni, nem szeretni ez így van. 

A parizerbe beledarált hús állagáért meg az eladónak kéne felelnie, nem a gyártónak? 

Óriáscég ide vagy oda, ilyen feltételekkel a pedig épeszű tartalomszolgáltató nem szerődne :) 


Úgy tűnik te nem akarod "megérteni vagy tudomásul venni", hogy itt hibás teljesítésről van szó a tartalomszolgáltató részéről, amit a T nem szankcionál a tartalomszolgáltató felé és nem reparál az ügyfél felé.

A kábeltársaság és az ügyfél közötti szerződésben valóban tv-csatornák vannak nevesítve, gyakorlati okokból. Az ügyfél szerződési szándéka azonban a tartalom elérésére irányul. Ha nem lenne szükség a T-re, mint közvetítőre, és az ügyfél közvetlenül kötne szerződést pl. a Sport TV-vel, és a hűségidő felétől a csatorna nem közvetítené a BL-t és a spanyol ligát, az ügyfél hibás teljesítésre hivatkozva díjmérséklést követelne vagy elállna a szerződéstől - jogosan. Még akkor is, ha a szerződésben ez nincs szabályozva, a polgári jog általános rendelkezései alapján.

Sajnos egyelőre szükség van a T-re, mint közvetítőre, tehát neki kellene megtenni az ügyfelek képviseletében a fenti lépéseket, de nem teszi.

De vehetjük a parizeres analógiát. Bizony a minőségi hibás termékért az eladó(=bolt) felel, felém, a vásárló(=ügyfél) felé, hiszen én a bolttal vagyok szerződésben. Ha visszaviszem a Tecsóba a parizert, mert a Pick büdös húst darált bele, akkor a bolt nem azt mondja, hogy ezért a Pick a felelős, hanem vagy visszaadja a pénzemet, vagy ad ehető parizert (Spíler 2-t), majd leveri az igazi felelősön, a gyártón.

Amúgy az "épeszű" Sport TV-nek évi 1-2-? milliárddal csökkentek a kiadásai, amiből a csökkentett tartalmat állítja elő, de a T-től továbbra is a teljes díjat kapja ? T épeszű-e ?

T nem képviseli az ügyfelei érdekeit, a versenyhelyzet hiányában csak valamiféle üzleti etika késztethetné erre, az úgy tűnik nincs. Ha lenne verseny, és tudnék váltani a **-re, szerinted hány perc alatt tenném meg ? Lehetséges válaszok:  a: 1  b: 5  c: 10

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 08. 19. at 15:49, AmandaD írta:

Kedd reggel 8 óra, irány a *****, és szerződés! Lesz Di*i 1-2-3 Spiler 1-2-Extra. Tehát azok, amelynek a nem bekerülését olyan nagyon véditek. Biztos sokan lesznek, a sok Telekom-tól átváltó ember, de istenem, kivárom a sorom :).

Nem volt jó veletek beszélni. Az a legnagyobb gond veletek, hogy előadjátok itt a "társadalmi munkás"-t, valóság pedig az, hogy fizetett bértolnokok vagytok. Mond btz, megéri? Ne válaszolj, ez is költői volt.

Szevasztok.

A ****** csak Szekszárdon elérhető.Vajon melyik ***** képviselő körzete lehet?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt nem értem, hogy akkor ki nézi azt a t*tves Spíler2 csatornát, ha sehol se pl.: " ****-nél, se a ****nél, se pedig a Telekomnál nem elérhető??? Ne mondják már h az a bizonyos ****** vagy mi, ami sugározza! Hány emberről van szó? 50 család? -.-' 
 Már  ****** ideges vagyok én is!
Mindenhol azt olvasni és hallani, hogy tárgyalnak a felek! B*zzzzzm, már komolyan... előtte kellett volna tárgyalni nem az utolsó utáni pillanatban vakarni a fejüket. Istenem!!! Szanálom...
Jó lenne ha összekapnák már magukat mert itt az előfizetőkkel játszanak.

U.i.: " Pénz van a háttérben? Ugyan már...bőrük alatt is pénz van!"

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Más távközlési szolgáltatók megnevezése, trágár szó használata
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Meko írta:

Jó lenne ha összekapnák már magukat mert itt az előfizetőkkel játszanak

És ez, gondolod, zavarja őket? A Telekom vagy a Vajna cég lesz*rja az előfizetőket. Sőt! Mivel van pénz az EU-s pályázatokból bőven, még a bevételek sem érdeklik őket olyan nagyon. Most pl azt bizonyítják, hogy azt tesznek, amit csak akarnak. Az előfizetők csak egy díszlet a palettán. Ha nincsenek az sem baj. Pénz van, és ez a fontos. Ha veszít előfizetőt? Akkor majd több lesz az állami támogatás erre való hivatkozással. És kész. Te, vagy én, vagy bárki? Még azt is megkockáztatom, csak felesleges rosszak vagyunk! Sajnos ez ma a magyar valóság.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

És majd amikor jövő ilyenkor is felteszed a fenti kérdést, a válasz is meg van már.... " A tárgyalások még tartanak...."

Hiszen ez egy nagyon komoly téma, nagyon komoly dolgoról van szó, talán még a világbéke is ezen múlik....

Szánalmas az egész....

De a lényeget tudjuk:

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

" A tárgyalások még tartanak...."

 

Ja, a bajnokságok meg MÁR tartanak, de ez ne zavarja meg a komoly tárgyalásokat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Zsolesz1975
csak
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, btz írta:

@Laketti

Az Izaura és LichiTV már régebbóta szerepelnek a kínálatban azokról is folyt tárgyalás mielőtt bekerültek volna, ott sem egyik percről a másikra történt. 

Elég szomorú az, hogy hónapok óta lehetett tudni vagy sejteni, hogy nem a Sport 1-2 csatorna fogja közvetíteni a meccseket, kérdezem én: Miért nem lehetett már akkor elkezdeni a "tárgyalásokat"? Ha kérhetem mellőzzük a felesleges "elkezdtük már időben tárgyalás" dumát!
Itt nem egyik percről a másikról beszélünk, (az az amikor odaad a munkatársának egy tollat, lapot vagy kinyomtat valamit)... ez az!!!.
Sajnos itt már hónapokkal le vagyunk maradva...kérem szépen!
Üljenek le szépen, akár egy (kerekasztalhoz), rakjanak ki frissen sült pogácsát, hideg ásványvizet és tessék megbeszélni a dolgokat! 

" Nem akarásnak nyögés a vége"..

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos a "hűségeskü", amely erősebb mint a házastársi, nem enged elmenni a Telekomtól a lejárat előtt. (de még dolgozok rajta :) ). Azért Tarr Jánossal sikerült felvennem a kapcsolatot, és a megegyezésről (bár konkrét időpontot nem mondott) azt mondta egyszerű volt mint a faék. Szóval a nagy tárgyalás sorozat semmi másról nem szól, csak hogy a Telekom hogyan tudja MAJD megdrágítani a szolgáltatását. Azt hittem Vajna az, aki nem akarja eladni a Spiler 2 hozzáférését, de mint kiderült, kizárólag a Telekomon múlik, mikor láthatjuk a meccseket. De ugye mindenki emléxik a T és a D egyezkedésére? 7 év! És semmi! Félek itt is ugyanaz lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tegnap egyébb ügyben beszéltem az ügyfélszolgálattal és rákérdeztem a spiler 2 dologra is.  Nagyon nincsenek képben a témában csak hebegés habogás volt a válasz és a nem akarunk ez miatt ügyfeleket veszteni szöveg. Szóval tisztában vannak vele,hogy nagyon gáz amit tárgyalásnak neveznek de semmi konkrét időpont nincs

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 órája, Laketti írta:

Tegnap egyébb ügyben beszéltem az ügyfélszolgálattal és rákérdeztem a spiler 2 dologra is.  Nagyon nincsenek képben a témában csak hebegés habogás volt a válasz és a nem akarunk ez miatt ügyfeleket veszteni szöveg. Szóval tisztában vannak vele,hogy nagyon gáz amit tárgyalásnak neveznek de semmi konkrét időpont nincs

Ez nem csoda- Egy multinál az ügyfélszolgálat az utolsó, akinek elmondanak bármit is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem szokjuk meg, hogy EZ VAN!

Mondok itt a szerződéssel kapcsolatban mást. Egyik szolgáltató sem köteles veled, velem, bárkivel szerződést kötni! Olyan TÖRVÉNY van ma Magyarországon, hogy ha egy Telekom, *****, stb. munkatárs, úgy látja, hogy te nem vagy neki szimpatikus, akkor nem köt veled szerződést! És ezt az egyik kisebb szolgáltató vezetőjétől tudom. Arra való hivatkozással, hogy szabad szerződéskötés van, elutasíthatják az igénylésedet, minden indoklás nélkül!. Tehát ő a szolgáltató, de te vagy kiszolgáltatva neki teljes mértékben!

Az NMHH - nál érdeklődtem, és megerősítették amit az illető mondott nekem!. Minden indoklás nélkül elutasíthatnak!

Vagyis elérték a szolgáltatók, hogy a lakosság teljes mértékben ki legyen nekik szolgáltatva.

Ezek után mi jöhet még?

Bemész a boltba és nem veheted meg a terméket, mert elcsábítottad a boltos pasiját, nőjét?

Ez megint egy igazán magyaros megoldás!

Azt mondta itt valaki, hogy ne vigyük el politika felé a fórumot. Szerinted ez mi? Nem valamelyik nagykutya keze van benne? Hogy érezd a kiszolgáltatottságot!!! Hogy érezd, amit az előbb írtam, azt tesznek veled amit csak akarnak. Undorító rendszer, undorító szabályok.

És akkor csodálkozunk a Spiler 2-extra körüli szemétkedésen?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: AmandaD
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...