Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Spíler 2, spíler extra


AlcohollicA Hun

Kérdés

  • Válaszok 256
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2

Úgy értettem, hogy a marketring már tud róla, hiszen a háttértárgyalásokat nem az utolsó pillanatban szokás lezárni. Négybetűsnél nagy valószínűséggel lesz, a hárombetűsnél pedig két éve is a legelsőként került be az elosztásba. A Barcelona és Real Madrid is nagyon népszerű Magyarországon, a T egyszerűen nem teheti meg, hogy ne adja Spiler 2-t és 3-at.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Naponta kérdezitek többen, naponta másoljuk be ugyan azt a választ. Holott mindent elmondunk amit lehet. 

Az új Spíler csatornák ügyében folyamatos az egyeztetés a TV2 csoporttal. Mindenképpen arra törekszünk, hogy megtaláljuk a lehető legjobb megoldást, hogy a Spíler csatornák tartalmai elérhetővé váljanak a Magyar Telekom ügyfelei számára. A mai nappal nem lesz elérhető kínálatunkban egyik újonnan bevezetésre kerülő csatorna sem, de amennyiben bármilyen változás történne, abban az esetben több felületünkön is, valamint számlavégi üzenetben és az ÁSZF módosításokban (https://www.telekom.hu/.../szolg.../aszf/aszf_modosulasok...) is tájékoztatunk Titeket. Megértéseset köszönjük! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hónapok óta köztudott, hogy a Spiler 2 és a Spiler extra adja a BL és a Spanyol élvonal meccseit. Ti a rendelkezésetekre álló idő alatt sem voltatok képesek intézkedni, vagy legalább egy normális választ kipréselni magatokból. Helyette, még ti cseszitek le azokat, akik érdeklődni mernek. Na ez a Telekom! Köszönjük Emese!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

@AmandaD

Nem hinném hogy ez lecseszés lenne. Egy tény megállapítás, hogy naponta meg van kérdezve. De szerinted nem felesleges naponta megkérdezni? Szerinted ha van olyan információ, amit ide ki lehet írni, akkor az nem írjuk ki? Igérjük neked - és azt hiszem talán a többiek nevében is mondhatom - hogy ha tudunk valamit, itt ezen a platformon közre lesz adva. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

- Lecseszés részemről nem így szokott kinézni

-Nézd el nekünk kérlek hogy nem én és nem @btz illetve a többiek intézik a csatornákat. Többször kérdeztük kértünk infot a cégtől, ez a hivatalos álláspont amit fent és fent bemásoltam.  

-Igen ez egy ténymegalapítás volt részemről

-Jah és igen, amit tudunk és közre adhatjuk azt közre adjuk itt. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

A Spíler2 és Spíler Extra csatornák ügyében még tartanak az egyeztetések a TV2 csoporttal. Mindenképpen arra törekszünk, hogy megtaláljuk a lehető legjobb megoldást, hogy az új Spíler csatornák tartalmai elérhetővé váljanak ügyfeleink számára. Pontos információnk jelenleg sajnos még nincs. Sportrajongó ügyfeleink jelenleg a következő csatornákat találják meg kínálatunkban: M4 Sport, Sport1, Sport2, Eurosport1, Eurosport2, Spíler1

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, AmandaD írta:

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Barca-Sevilla  Digisport1 22.00 tól.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...