Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optikai hálózatok


MonsteQ

Kérdés

Üdv! Valaki nem tud semmit hogy Tiszalúcon mikor lesz, illetve egyéb településeken kiépítve az optikai hálózat. Kicsit unalmas már, hogy vagy lassú a net vagy 4G+Kábel hálózaton vagyunk most aztán 4G-re adnak kemény 100GB-ot 1 hónapra. xD Körülbelül szerintem az senkinek nem elég főleg 3 készülékre plusz a telefonok.

Van erről egy lista vagy valami?
Előre is köszönöm! :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
10 perce, géza22 írta:

szegeden és vidéken  falvakba 20 éve nics optika

De van ed3 koax 

1 órája, MonsteQ írta:

Üdv! Valaki nem tud semmit hogy Tiszalúcon mikor lesz, illetve egyéb településeken kiépítve az optikai hálózat. Kicsit unalmas már, hogy vagy lassú a net vagy 4G+Kábel hálózaton vagyunk most aztán 4G-re adnak kemény 100GB-ot 1 hónapra. xD Körülbelül szerintem az senkinek nem elég főleg 3 készülékre plusz a telefonok.

Van erről egy lista vagy valami?
Előre is köszönöm! :D

Ezt nem tudom, de flotás korlátlan 4g mobilnet? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Hello @MonsteQ, itt vannak a támogatással épülő területek listái (Tiszalúcot sajna nem sikerült benne azonosítanom), és vannak még önerős fejlesztések is. a hálózatépítés viszont nem csak drága, az engedélyezések és az építő csapatok korlátozott mennyisége miatt nem is villámsebes folyamat. így ha lesz is nálatok fejlesztés, ember nincs, aki megmondja, hogy mikor (sem itt a fórumon, sem a Ténél)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
1 órája, MonsteQ írta:

Pontosan úgy működik, hogy van a Huawei HA-35-ös nevezetű router. Na arra jön a net kábel + a 30 mbit/s 4G Mobilhálózat (havi szinten 100GB) és ennyi. Ha elverjük a 100GB-ot akkor volt nincs 30 mbit/s, sutty ugrott a lecsóban, és ez a világcégnél tökéletesen helyén való hogy Magyarország még kb. lassan élet sincsen. Tudom hogy optika drága, igazán megérdemelnénk jó kis csalások után (600 ezer forintot fizettünk, valami Telekomos hiba miatt, többszöri panaszbejelentéssel is perkálni kellett). Abból a pénzből már saját hálózatot építek lassan. 

Optika árakrol nem szeretnék nyilatkozni. Én ilyanra gondoltam hogy veszel egy korlátlan mobilnet kártyát. Azt dugod egy routerba. Igy korlátlan relative gyors neted lenne.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
13 perce, anonymus írta:

De van ed3 koax 

Ezt nem tudom, de flotás korlátlan 4g mobilnet? 

Itt még Koax sincs. 4G Mobilnet az havi szinten 100GB na most én letöltök 10 filmet kb ezzel el is ment 50-60 GB. A családban 4-en élünk ebből 1-2 órát mindenki videózik Full HD-ban az meg el is eszi hamar. Szóval ez így rohadtul nem elég egy családnak, a Telekom szerint nagyon is elég.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
15 perce, anonymus írta:

De van ed3 koax 

Ezt nem tudom, de flotás korlátlan 4g mobilnet? 

Pontosan úgy működik, hogy van a Huawei HA-35-ös nevezetű router. Na arra jön a net kábel + a 30 mbit/s 4G Mobilhálózat (havi szinten 100GB) és ennyi. Ha elverjük a 100GB-ot akkor volt nincs 30 mbit/s, sutty ugrott a lecsóban, és ez a világcégnél tökéletesen helyén való hogy Magyarország még kb. lassan élet sincsen. Tudom hogy optika drága, igazán megérdemelnénk jó kis csalások után (600 ezer forintot fizettünk, valami Telekomos hiba miatt, többszöri panaszbejelentéssel is perkálni kellett). Abból a pénzből már saját hálózatot építek lassan. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...