Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem reagál a sep-top box


Nora92

Kérdés

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a távirányítóra nem reagál a boxom, pedig a jelet megkapja a vevő egységtől. Nem tudok csatornákat váltani, felvételeket nézni, igazából semmit. Előtte is voltak furcsaságai pl a felvételek esetében néhányszor csak fekete képernyőt láttam semmi mást. A hibabejelentés megtörtént de azt a választ kaptam hogy nem náluk van a hiba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Nora92, nagyon banális, így csak biztos ami tuti, hátha egy fél percen belül orvosolható. az elemeket cserélted benne, új elemmel is ugyanez a helyzet? no meg a box a manuális kezelőszerveivel használható, illetve ha nem, akkor újraindítottad, tehát nem annak kifagyása okozza? ha ezeken túl vagy, akkor sajna csak az van, amit dptrsk írt, jelzés a Tének, és cserélik, amit kell

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 órája, Nora92 írta:

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy a távirányítóra nem reagál a boxom, pedig a jelet megkapja a vevő egységtől. Nem tudok csatornákat váltani, felvételeket nézni, igazából semmit. Előtte is voltak furcsaságai pl a felvételek esetében néhányszor csak fekete képernyőt láttam semmi mást. A hibabejelentés megtörtént de azt a választ kaptam hogy nem náluk van a hiba.

Egy áramtalanítást meg ér , konnektor zsinór kihúz majd vissza. Pontosság kedvéért jó lenne tudni milyen stb (iptv,sat)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...