Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilnet megosztáskor a té oldala nem jön be


Márffy Magdolna

Kérdés

T.Fórum!Az előző kérdésemhez nem akartam ezt hozzátenni.A huawei p9 plus mobilomat hotspotként is használom a nyaraloban.Korlátlan netet megosztom a laptoppal.Azonban ma délután a telekom.hu oldal és ez a közösségi forum oldal nem jött be,sem a mobilomon,sem pedig a laptopon.kiirta hogy a weboldal hosszú ideje nem válaszol.minden más oldal bejött.Ujrainditottam a mobilt,és azota bejön ez az oldal is.Mitöl van ez?Megosztott net lassabb,ezért?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Központi hibát nem mondott a té.Se nem mobilhiba,mert más weboldalak bejöttek,a mobilon is,meg a laptopon is mobilrol megosztott nettel.Még az érdekes,hogy amikor kikapcsoltam a mobilon a hotspotot,még akkor sem jött be az oldal,pedig akkor nem osztódott meg a net más eszközökkel.Kiváncsi vagyok ennek a müködési elvére,ezért kérdezem.Ahogy ujrainditottam rögtön bejött az oldal,megosztottam a netet a laptoppal,ugy is.Van huawei e5577c mobile wifi routerem,mikor azt bekapcsoltam a laptopon bejött az oldal és a mobilokon is.Ezt kikapcsoltam.Ujrainditottam a telot rákapcsolofott a 4g-re,és azonnal bejött az oldal..

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...