Ugrás a tartalomhoz
  • 0

online rendelés


marthyn

Kérdés

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
17 perce, Péter76 írta:

Én ma rendeltem akció keretében egy P20-at. Kaptam is a rendelésről Email-t, de errort ír. Lehet hogy lekéstem az akcióról?

Lehetésges hogy kifogyott az akcióra szánt P20?

Szia.

Pontosan milyen akcióról van szó?

Illetve melyik kiszerelésben mert több féle konstrukcióba van:

Huawei P20 Dual SIM

Huawei P20 Dual SIM 4+64GB

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 perce, Péter76 írta:

Hello!

P20 dual Sim 4/64

Ez szerintem elfogyott mert se készlet értesítőre való feliratkozásra nem ad lehetőséget, csomagot se lehet hozzá választani, a kosár rész is eltűnt, az sem kizárt hogy rossz a weboldal :(

Ha belépsz a Telekom fiókodba és a rendelések menüpontra kattintasz ott milyen státuszt ír a megrendelésre?

A házhoz szállítási csoportot is megkérdezheted a 06-30-930-30-30    2  gomb majd utána a 0  gomb, és megrendelés azonosítójára szükség lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
4 perce, Roli82 írta:

Ez szerintem elfogyott mert se készlet értesítőre való feliratkozásra nem ad lehetőséget, csomagot se lehet hozzá választani, a kosár rész is eltűnt, az sem kizárt hogy rossz a weboldal :(

Ha belépsz a Telekom fiókodba és a rendelések menüpontra kattintasz ott milyen státuszt ír a megrendelésre?

A házhoz szállítási csoportot is megkérdezheted a 06-30-930-30-30    2  gomb majd utána a 0  gomb, és megrendelés azonosítójára szükség lesz.

Én még meg is tudtam rendelni. Rendelés Státusza: Megrendelés teljesítése folyamatban.

Szállítás időpontja

2018. szeptember 24. (hétfő) 9:00 és 17:00 között

Legalábbis ez nem változott azóta, hogy megrendeltem.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Épp most, Péter76 írta:

Én még meg is tudtam rendelni. Rendelés Státusza: Megrendelés teljesítése folyamatban.

Szállítás időpontja

2018. szeptember 24. (hétfő) 9:00 és 17:00 között

Legalábbis ez nem változott azóta, hogy megrendeltem.

 

Lehet te vitted el az utolsó darabot. :D Kíváncsi leszek a végkifejletre, majd írd meg, illetve időnként nézz rá a rendelés státuszára mert a státusz változásokról nem mindig megy ki értesítő email / sms!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...