Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Hűségidő hosszabbítás


Tamas586

Kérdés

Sziasztok! Meglevő ADSL előfizetésem (OtthoniInternetStart) hűsége 1 hónapon belül lejár.

A kérdés az hogy ez weben keresztül hogy hosszabbítható meg? (csak díjcsomagváltást találtam, meglevő előfizetés mosszabbítását nem, magasabb díjcsomagra váltásra nincs esélyem). Tájékoztató szerint októbertől megszűnik a OtthoniInternetStart is..

Azért akarom meghosszabbítani mert különben megdrágul hűség nélkül. Tudom hogy telefonon vagy személyesen ez intézhető de én web-en keresztül szeretném.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
4 órája, Tamas586 írta:

Sziasztok! Meglevő ADSL előfizetésem (OtthoniInternetStart) hűsége 1 hónapon belül lejár.

A kérdés az hogy ez weben keresztül hogy hosszabbítható meg? (csak díjcsomagváltást találtam, meglevő előfizetés mosszabbítását nem, magasabb díjcsomagra váltásra nincs esélyem). Tájékoztató szerint októbertől megszűnik a OtthoniInternetStart is..

Azért akarom meghosszabbítani mert különben megdrágul hűség nélkül. Tudom hogy telefonon vagy személyesen ez intézhető de én web-en keresztül szeretném.

Ezért szerintem felesleges hosszabbítanod, a hűségidő lejárta után sem emelkedhet már a havidíj.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Tamas586 írta:

Sziasztok! Meglevő ADSL előfizetésem (OtthoniInternetStart) hűsége 1 hónapon belül lejár.

A kérdés az hogy ez weben keresztül hogy hosszabbítható meg? (csak díjcsomagváltást találtam, meglevő előfizetés mosszabbítását nem, magasabb díjcsomagra váltásra nincs esélyem). Tájékoztató szerint októbertől megszűnik a OtthoniInternetStart is..

Azért akarom meghosszabbítani mert különben megdrágul hűség nélkül. Tudom hogy telefonon vagy személyesen ez intézhető de én web-en keresztül szeretném.

Szia!

Díjcsomagváltás gombra kattintasz, behozza az elérhető internet csomagokat, kiválasztod a hűségidőt meg azt a csomagot amiben most vagy és igény leadásra kattintasz. Pár nap múlva sms és email értesítést kapsz arról, hogy a Telekom fiókodba régi nevén My T-Home-ba felkerült a módosított szerződésed,illetve telefonon is felkereshetnek. Kész. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
49 minutes ago, Roli82 said:

kiválasztod a hűségidőt meg azt a csomagot amiben most vagy és igény leadásra kattintasz

Sajnos ez nem megy. Ott csak az 50-es csomag szerepel a Start csomag nem.. :(

Tavaly már rendeltem az 50 csomagot, de fél év után értesítettek hogy nem tudják biztosítani, és ez idő alatt hűségszerződést se lehet hosszabbítani.. (mert meglevő módosítás folyamatban, csak az után) Tehát ezzel megszívnám.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tamas586
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...