Andibaba

Telekom APP

Kérdés

szia! Az új Appban nem látjuk,hogy hány nap van még hátra a mobilnetből,csak a felhasználható mennyiséget. Várható ebben változás? üdv Andi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

29 válasz erre a kérdésre

5 órája, zoli62 írta:

Sőt. A Magentás duplázós egyenleget sem jelzi.

De jelzi a Magenta 1 dupla adatot.

Screenshot_20181213-060031_Telekom.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sőt. A Magentás duplázós egyenleget sem jelzi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos nálam az egyenleget sem mutatja. 1 GB netem van, ezt írja is, de az egyenleg 0, akármelyik részében nézem az időszaknak. Most még egyéb gondom is akadt (bár nem közvetlenül az app-pal): a fordulónap előtt hat nappal elfogyott az 1 GB, (ezt a telefonom menüpontja mutatta), ezért a 1414-en rendeltem volna 200 MB extra netet. Az a válasz jött, hogy az előfizetésemhez ezt nem vehetem igénybe. Mobil S van, 1 GB nettel. Az ÁSzF-ben sehol nem találtam olyat, hogy az extra net elérése bárhol korlátozva lenne.

Sajnos a 1414 új digitális asszisztense eléggé kétségbeejtő. Úgy tűnt hogy számára az előfizetésem alapján megoldható lett volna az extra net igénybevétele, de ez most már nem aktuális, mert itt a fordulónapom, csak kérdezni akartam volna, de azt nem lehetett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az új app még  nincs teljesen kész. Igy mindenre van esély még. Jelzem az iletékeseknek az észrevételed.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most