Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Ripa

Kérdés

  • Válaszok 55
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Hát akkor most melyik? E hét vége, október eleje, vagy annak közepe? Ha így haladunk, végül szép karácsonyi ajándék lesz valakinek...

 

A Forza Horizon 4 tényleg nem a legjobb ötlet, a FIFA 19-el igen, az nincs benne semmi szolgáltatásban, de ja, az FH4 benne lesz gamepass-ben, ami ugye 3 ezer forint. A játék meg amúgy gépcsomagban kb 18 ezer. Hát, hátha ajándékba jár mellé... habár nem biztos, hogy október közepéig várok, max jövőhétig.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, Doctorx írta:

Viszonylag régi belsős dolgozótól kaptam, régi ismerősöm, csak próbálom nem nyaggatni mindenért.

Ez a 3 nap múlva lesz időpontot, nekem 3 hete mondogatják... A legszebb hogy alig vártam lejárjon a net hűségem hogy hosszabítsak készüléket vegyek, most 3 hete várom hogy legyen készülék :D

Én is hasonló helyzetben vagyok, augusztus 17 körül mondták először hogy majd lesz 2-3 nap múlva, azóta nincs. Ez a szeptember vége elég konkrétnak tűnt, de ezek alapján, akkor az sem. Hát hátha.:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Doctorx írta:

Na a ps4 pro még mindig nem kapható, de legalább már drágább lett... Köszi...

Pár napja barátnőm írt nekik, box miatt, de nem válaszoltak, így felhívtuk őket. Mondták telóban, hogy okt 2-n lesz X és S is az xboxból. Majd másnap reggelre, megjött a levélben is a válasz, hogy a következő 2 hónapban nem lesz S, és X talán október közepén. :D és hogy elv ez a biztos válasz, mert attól jött aki a konzolokért felelős...

 

Mindenhol egyre olcsóbbak a konzolok, itt feljebb megy, furi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, Pzolee írta:

Nagyon köszi. Jelenleg hibába ütök a vásárlásra,nem megy tovább.....de legalább már van :D

Telefonon rendeld meg, az gyorsabb!

Tovább a megrendeléshez gomb meg valóban nem reagál, ha otthoni szolgáltatás mellé van kiválasztva,továbbítom hogy javítsák!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telefonon leadtam a rendelést,de a telekom fiókomban semmi jelzés nincs arról hogy egyáltalán rendeltem valamit is. 

Az ügyintéző azt mondta hogy elbírálják és majd akkor jön egy SMS. Na de vettem már máskor is drága dolgokat is előfizetéshez és a rendeléseknél ott volt az igénylésem. Jelenleg sem lehet rendelni online.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Megrendelések között nekem sem jelenik meg semmi, ha otthoni részhez rendelek, sőt sose jelent meg 10 év alatt, még szolgáltatás megrendelés se, nem hogy eszköz. :D 

Minden esetben van FKV (fizető képességi vizsgálat).

Majd ha ezen átjutsz, akkor felkerül a dokumentumok közé a számla a cuccról és a szerződés módosításról, erről kapsz SMS-t és emailt is.

Weblap javítására a hosszú hétvége miatt várni kell.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...