Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Ripa

Kérdés

  • Válaszok 55
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0
25 perce, anonymus írta:

Utána kérdezek!

Köszi, már 1 hete próbálkozok a beszerzésén, lassan jó lenne ha össze is jönne.:D

1 órája, anonymus írta:

Szia

 

online shopban van raktáron, de még rossz a weblaop rendelő része ennél a terméknél. 1414 en megtudod rendelni.

 

 

25 perce, anonymus írta:

Utána kérdezek!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát akkor most melyik? E hét vége, október eleje, vagy annak közepe? Ha így haladunk, végül szép karácsonyi ajándék lesz valakinek...

 

A Forza Horizon 4 tényleg nem a legjobb ötlet, a FIFA 19-el igen, az nincs benne semmi szolgáltatásban, de ja, az FH4 benne lesz gamepass-ben, ami ugye 3 ezer forint. A játék meg amúgy gépcsomagban kb 18 ezer. Hát, hátha ajándékba jár mellé... habár nem biztos, hogy október közepéig várok, max jövőhétig.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, Doctorx írta:

Viszonylag régi belsős dolgozótól kaptam, régi ismerősöm, csak próbálom nem nyaggatni mindenért.

Ez a 3 nap múlva lesz időpontot, nekem 3 hete mondogatják... A legszebb hogy alig vártam lejárjon a net hűségem hogy hosszabítsak készüléket vegyek, most 3 hete várom hogy legyen készülék :D

Én is hasonló helyzetben vagyok, augusztus 17 körül mondták először hogy majd lesz 2-3 nap múlva, azóta nincs. Ez a szeptember vége elég konkrétnak tűnt, de ezek alapján, akkor az sem. Hát hátha.:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Doctorx írta:

Na a ps4 pro még mindig nem kapható, de legalább már drágább lett... Köszi...

Pár napja barátnőm írt nekik, box miatt, de nem válaszoltak, így felhívtuk őket. Mondták telóban, hogy okt 2-n lesz X és S is az xboxból. Majd másnap reggelre, megjött a levélben is a válasz, hogy a következő 2 hónapban nem lesz S, és X talán október közepén. :D és hogy elv ez a biztos válasz, mert attól jött aki a konzolokért felelős...

 

Mindenhol egyre olcsóbbak a konzolok, itt feljebb megy, furi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...