Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Rendelések, készletértesítő


Hex

Kérdés

Jó estét!

 

December 8-án venni szerettem volna Nokia Lumia 820/SL telefont, de nem volt raktáron. Felvettem készletértesítőre, hiszen azt mondták küldenek e-mailt.  Azóta is várom, pedig már december 16.-a van. 

 

Szeretnék érdeklődni, hogy érdmes-e várnom rá?   

 

Vagy legközelebb csak  januártól lesz elérhető, amikor már rendes áron kapható?!!

 

 

 

Üdvözlettel:  egy elkeseredett (majdnem)vásárló

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Mivel kifutó termék, a helyedben másik telót választanék :womanwink:...
Már voltam hasonló helyzetben, és amikor érdeklődtem azt mondták, hogy ilyenkor üzletekben ven egy-két elfekvő készülék. De lehet, mire odaérnél a boltba pont az orrod előtt viszi el más, mert félre rakni nem fogják. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hex, itt egymást segítjük! :-) Szerintem veszekedés helyett hívd fel a 1430-at, vagy ha ügyfélszolgálati választ akarsz, írj emailt.

 

De ahogy elnéztem, ma sincs a 820-as, de láttam, hogy van a Lumia 735 vezeték nélk töltővel vagy az 530-as mini hangfallal. De van még sok más egyéb telefonjuk is, attól függ, mire használod, és mik a fontos szempontok neked. És már csak 6 nap van karácsonyig, szóval, ne nagyon várakozz sokáig...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Köszönöm a gyors válaszokat!

 

Csak azt sajnálom, hogy eddig nem találtam olyan oldalt/elérhetőséget, ahol valakivel lehetne veszekedni, mert ha már megígérték és mivel ilyen közel van karácsony...  akkor legalább annyit írhatnának, hogy  pl.: 3 nap és új áru érkezik, vagy hogy már ne számítsak rá!!

 

A másik pedig... hogy több, mint 1 éve keresek új telefont, és ez épp megfelelt, de hát ez sem akar összejönni : )

Bááár, ha ennyire foglalkoznak velem, akkor lehet hogy szolgáltatót fogok váltani....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...