Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telefon vásárlás hűség hosszabbítással


Peny

Kérdés

Sziasztok!

Megpróbálom érthetően megfogalmazni. Van egy előfizetésem ami 11.03-án jár le és jelezte a rendszer, hogy ha vállalom az újabb 2 év hűséget akkor vehetek már most új telefont...ki is néztem be is állítottam mit akarok a díjcsomagba nagyjából ugyanannyira jön ki az egész havidíj mint a mostani. Viszont az érdekelne, hogy ha én ezt most megrendelem és ugye váltok akkor mi lesz az eddigi havidíjammal ha már megkezdődött a hónap, meg úgy egyáltalán a maradék 2 hónap havidíjával? Azt rá fogják dobni az újra és duplán kell fizetnem vagy egyből már átáll az újra? Remélem érthető, hogy mire akarok kilyukadni.

Előre is köszi :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia.

Minden marad ahogy van amíg nem módosítasz rajta,nem emelkedhet a havi díjad hűségidő lejárat után sem! Ha kivezetésre (törlés) kerül a csomag ami nem egyik napról a másikra történik, hanem hónapok - évek múlva akkor viszont váltani kell.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sziasztok !

A hűségidővel kapcsolatban az lenne a kérdésem,hogy ha lejár és nem vállalok új hűséget akkor megmarad a régi díj,vagy átáll az új díjra ?

Arra vagyok kíváncsi,hogy most optikán 250/75 -ös csomag után telefonnal együtt fizetek 6468-ft-ot ! Ez a csomag megszűnt ! Én nem szeretnék váltani 300/75 Net M-re 6976 ft.-ra, mert a jelenlegi is megfelelő ! Megtarthatom vajon a régi csomagomat ?

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2018. 10. 01. at 18:24, Roli82 írta:

Szia.

Minden marad ahogy van amíg nem módosítasz rajta,nem emelkedhet a havi díjad hűségidő lejárat után sem! Ha kivezetésre (törlés) kerül a csomag ami nem egyik napról a másikra történik, hanem hónapok - évek múlva akkor viszont váltani kell.

Köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...