Ugrás a tartalomhoz
  • 0

SAMSUNG GALAXY NOTE 9 + DJI OSMO MOBILE 2


Joeboy04

Kérdés

Sziasztok!!

Már 2018.08.23-án megrendeltem a tárgyban megnevezett telefont!!

ÉS MÉG MINDÍG NEM ÉRKEZETT MEG!!!!!! 2018.08.29  9:00-17:00 óra köztt igertétek...!?!?...!?!? 

Ha én kések a befizetessel 1 napot már is pénz birságot kapok tőletek... Akkor most hogy is van ez kérdem én!!??

Legalább egy sms megérdemlnék hogy te ***** hamár várni kell, legalább informácíód legy az egészről hogy mért is vársz... NEM?? (FIZETEM AZ SMS-T IS HA KELL)

Vagy csak szégyenlitek magatok hogy nembírtok el a munkával!!?? Azt is megérteni!! De lagább mondanátok valami kis infót!!!! Hamár fizetek érte...

És azért remélem valami kis kárpótlás megérdemel az ember ha már a bizalmát ti élvezitek!! 

Üdv....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Joeboy04, sajnálom, akkor itt nagyon félrement valami :( ha mobil előfizetéssel rendelted, akkor már régen nálad kellene lennie, így hívd a Tét, és segítenek (mi ügyfelek vagyunk mint te, így nem tudjuk megnézni, és nem tudsz a lelkünkbe gázolni, mert állítólag nincs olyanunk, egyes tagtársaink szerint eladtuk :)). ha otthonival, akkor 30 nap is lehet, de én a helyedben ekkor is hívnám a Tét, hogy folyamatban van-e vagy elakadt a rendelés (ha elakadt, akkor csináljanak valamit, ne várj hiába). majd írd meg légyszi, hogy mi volt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...