Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet 30 mbit


Ottó

Kérdés

Sziasztok,

Kerekegyháza benne van a megvalósult fejlesztésben, ehhez képest a mi utcánkban csak net s plusz csomag a max, ami ugye 1 mbit letöltést garantál. A pályázat szerint 2018 végéig min 6 mbit letöltést kell garantálni....  nem is érdekelne, a csomag tudná amit kell, d még a garantált 1 mbit is nyögve nyelős.

 

üdv

Ottó

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

@Ottó

Egy konkurens szolgáltató feladata, akit itt a fórum szabályai szerint nem nevezhetek néven, de ha érdekel, akkor privátban leírom. 

Sajnos ez tényleg egy gyér vonal, tagadhatatlan, de a garantált 1mps felett van bőven. 

Javaslom, a lakáson belüli szakasz újravezetékezését, annak rövidítését. Valahol valamilyen kötési hiba állhat fenn, ami nagy valószínűséggel nem a törzsszakaszon van, de a törzsszakasz vizsgálatát is kérném. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Ottó

Értem, akkor a házon belül minden renben van elvileg, de a vonalkép alapján úgy látszik hogy van gond valahol, ezt mindenképpen érdemes lenne kihívott szerelővel megvizsgáltatni. 

Nem tudom, hogy vonaltöbbszörözött vonalon felépülne e a DSL kapcsolat, én mikor legutoljára hallottam ilyenről, ott egyáltalán nem lehetett DSL-t adni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...