Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nincs wifim


therogue

Kérdés

Üdvözlök mindenkit! Néhány hete húzták be a lakásunkba az optikai kábelt. Azóta minden nagyon szépen működik jó tv, a telefon, az internet. De viszont wifi nincs. Egyáltalán nem tudok belépni a router menüjébe. Próbálkoztam a megadott 192.168.1.254-el de semmi. Ja és a routert ha resetelem kb 30 másodpercig elérhető a wifi, utánna újraindul és eltűnik a jel. A routeren sem jelzi hogy lenne wlan kapcsolat, ki se gyullad a zöld led alatta. Próbálkoztam az alapértelmezett átjáróval, de nekem csak annyit ír hogy 0.0.0.0! Természetesen nem lehet belépni ezzel sem a routerbe. Minden lehetséges opciót megpróbáltam, de semmi. Ha valaki esetleg járt már ilyen cipőbe, please írja le. A router egyébként Nokia G-240W-F. Olvastam több fórumot a routerről, de eddig senkivel sem találkoztam akinek ez a fajta routere lenne. Esetleg leselejtezett routert hoztak nekem? Nem tudom!
Nagyon idegesítő hogy nincs wifim hetek óta.
Köszönöm a figyelemet!!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @therogue, úgy látom, ez nem is router, hanem ONT (központi egység optikán), ami wifis. fura, mert ahogyan btz írta, ilyen nem igazán osztogatnak a Ténél. mindenesetre a fenti leírás alján megvan, hogyan férsz hozzá az admin felületéhez. ha az sem segít, akkor én a helyedben felhívnám a Tét, hogy nem működik a wifi rész, hátha cserélik. ha nem, akkor pedig vennék egy normális, privát routert, mert  ezek a szolgáltatói cuccok egyébként is csak kis lakásban jók (bármilyen ráköthető az ONT-ra, de javaslom, hogy a lakás vagy ház méreteihez és az internet sebességedhez igazodót szerezz be). ha kell, segítünk

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...