Ugrás a tartalomhoz
  • 0

IPTV hiba


Bazsika

Kérdés

Sziasztok!

 

Ma kötötték be az uj internetemet 150/5ös csomagot kábelen, de az IPTV+Telefon szolgáltatás akadozik az új modemen.Telefonvonalon jött az internet most ez megszünt.viszont ha rádugom az uj modemre az iptv-t, akkor megy a tv kb 20 másodpercet és megáll.Mi lehet szerintetek a hiba oka?

 

Köszi a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Néha előfordulnak hibák. Tegnap éjfél körül valamelyik ismertterjesztő csatorna többször is megállt, de utána néhány másodperc múlva elindult magától.

Jelentsd be hibára!

Az IPTV-t úgy sikerült leállítanom, hogy a digitális elosztót switch-ként is használtam, és azon keresztül próbáltam több GB méretű fájlokat másolni. IPTV-vel együtt ezt nem szereti, nélküle semmi probléma nem volt.

+++

Van viszont egy fura sajátosság, ami nagyon zavaró:

Elég sok a digitális hiba, ami 2018-ban már túlzás. A kép kisebb-nagyobb része „összetörik” (kb. egy másodpercre, de jól láthatóan) , színes vonalak vagy kockák halmaza jelenik meg az eredeti tartalom helyett. Arra sem lehet fogni a jelenséget, hogy hibásak a saját eszközeim, mert minden a Telekomé.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 órája, Bazsika írta:

Sziasztok!

Ma kötötték be az uj internetemet 150/5ös csomagot kábelen, de az IPTV+Telefon szolgáltatás akadozik az új modemen.Telefonvonalon jött az internet most ez megszünt.viszont ha rádugom az uj modemre az iptv-t, akkor megy a tv kb 20 másodpercet és megáll.Mi lehet szerintetek a hiba oka?

Köszi a válaszokat.

Szia.

Milyen HGW (modemet kaptál)? Jelszintekről kellene egy kép!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Letöltés rendben van. Feltöltés kicsit erős de az IPTV nem kéne bezavarnia. Ha küldesz egy sorozat számot vagy mac címet privát üzenetben akkor ránézetek a felügyeleti rendszerben, hogy ott mi látszik. Állapot - Általános menüpontban találod ezeket az adatokat. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
43 perce, Roli82 írta:

Letöltés rendben van. Feltöltés kicsit erős de az IPTV nem kéne bezavarnia. Ha küldesz egy sorozat számot vagy mac címet privát üzenetben akkor ránézetek a felügyeleti rendszerben, hogy ott mi látszik. Állapot - Általános menüpontban találod ezeket az adatokat. :)

Már megoldódott kint volt a szerelő. Köszi azért a segitséged :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen ezt én is észrevettem a csatornák közül némelyik megakadt csak ugy magától.Megtörtént a hibajelentés kiváncsian várom h mi lesz a fejlemény.Azért az nem semmi, hogy kijönnek a szerelők bekötik és már mennek is a többi szolgáltatás meg le van ejtve azt már nem is kell ellenőriznie, nem tudom lehet nekem kellett volna szólni hogy ilyen meg ilyen problémám van még,na de ennyiből a bekötést is megcsinálhatnám magamnak.Szörnyű!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...