Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Internet sebesség probléma!


benedict

Kérdés

Szép délutánt minden olvasónak!

Nos nekem/nekünk van egy Otthoni Internet 50-es csomagunk. Semmi probléma nem volt vele de egy idő után nem kaptam meg azt a várt sebességet amiére vártam ami ugye a szerződésbe is benne van tehát a  50 Mbit/s letöltési sávszélességet. Eleve mikor megkaptuk ezt a csomagot a ping eléggé felment (Előtte Netmánia L csomag volt) ping felment 37-38-ra közben meg régen olyan 24-25 volt.  DSL  technológia.

Ha esetleg valaki tudja segíteni azt nagyon megköszönném! 

7668126957.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

@benedict

Probléma van ezzel a vonallal. CRC hibák száma rendkívül magas, nekem például hetek óta reboot mentes és 0 CRC error van. Jeletsd be hibára ha szakad. A sebességre ne hivatkozz. Amit általában javaslok az a házon belüli szakasz jelentős lerövidítése, törzskábel kivizsgáltatása. Többet egyénileg nem tudsz tenni a sebesség javulásának érdekében. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

XX kerület, Török Flóris utca, 1 Gb-os "csodainternetre" váltottam a 300 mb/sec-es netemről. Vesztemre, mert napok óta ez megy, amit a képen látni, vagy ennél is rosszabb. Két PC-n, Xboxon, PS4 Prón, wifit használó mobilneten is ez van. A szerelő (aki egyszer már kint volt, valamilyen készüléket mutogattak, ami 900 mb/secet valóban láttam) flegmán közölte, hogy ha nem tetszik, akkor kijönnek és leszerelik a netet, megszűnik a szolgáltatás. Panaszt tettem, és várom a folytatást. GG Telekom.

Telekom.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
15 perce, Herpai Gergely írta:

XX kerület, Török Flóris utca, 1 Gb-os "csodainternetre" váltottam a 300 mb/sec-es netemről. Vesztemre, mert napok óta ez megy, amit a képen látni, vagy ennél is rosszabb. Két PC-n, Xboxon, PS4 Prón, wifit használó mobilneten is ez van. A szerelő (aki egyszer már kint volt, valamilyen készüléket mutogattak, ami 900 mb/secet valóban láttam) flegmán közölte, hogy ha nem tetszik, akkor kijönnek és leszerelik a netet, megszűnik a szolgáltatás. Panaszt tettem, és várom a folytatást. GG Telekom.

Telekom.jpg

Szia

Ez milyen technológia? Kábeltv vagy optika?

Tudnál feltenni egy képet a hgw-ben látható jelszintekről?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...