Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Nem látok egy honlapot


ptibor

Kérdés

Hello!

Telekomos vonalas adsl segítségével szeretném a gépemről megnyitni a https://deni6.deninet.hu/db/ lapot, de nem sikerül.

A tárhely szolgáltatónak működik. Áprilisban még nekem is működött.

Ha a szervert megpingelem akkor ezt kapom

/* Pinging deni6.deninet.hu [::1] with 32 bytes of data: Reply from ::1: time<1ms Reply from ::1: time<1ms Reply from ::1: time<1ms Reply from ::1: time<1ms Ping statistics for ::1: Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss), Approximate round trip times in milli-seconds: Minimum = 0ms, Maximum = 0ms, Average = 0ms */

A szolgáltató szerint Rossz IP-n látja a deni6.deninet.hu-t a gép a router vagy a szolgáltatód. (viszont áprilisban még működött) Más helyen és géppel is próbáltam Telekom-os internetről, és ott sem működött.

Van valami ötlet, hogy mi lehet a probléma?

Előre is kösz: Tibor

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

@ptibor

Igen jól mondta a szolgáltatód. A probléma megoldásáig használd a Google DNS szervereit, azzal működik.

Telekom kapcsolatfelvételi űrlapján jelezheted a problémát, amibe azt írd le, hogy a Telekom DNS szerverét használva az oldal betöltése problémás, más szolgáltató DNS szerverét használva működik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Így kell beállítani Windowson. 

Akkor próbáld meg megértetni a telefonos ügyintézővel szóban. Talán össze jön. Nem mondom, hogy lehetetlen. 

Az IP-vel történő elérés működik, magát a szervert itt már eléred, de 404-es hibát dob a webszerver, de az biztos, hogy a webszerver beállítás miatt van így, ezt a weboldal szolgáltatóddal kéne beállítatni. De én valószínűsítem, hogy azon direkt nem akarják, hogy elérhető legyen, de ezt inkább velük beszéld meg. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sajnos nem segített. Gondolom emlékszik valami rosszra az explorer, de nem jöttem rá hol lehet kitörölni. Viszont minden múltat nem akartam törölni az explorerből.

Valszeg maradok az eredeti tervnél és átmegyek a *****-hez. És ha nem segít, akkor tárhely szolgáltatót váltok.

Kösz a segítséget!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

/*Próbáls meg másik böngészővel is. Nálam Operával egyből működött, mikor a Google DNS-t belőtem*/

Az induló lap nekem is bejön elsőre crome-mal, de a továbblépés már nem megy. És azóta már az induló lap sem jön be. :--(  Lehet, hogy a google DNS-t is elrontottam.  :--)

A T nem nyújt olyan tárhelyszolgáltatást magánszemélyek részére amihez van mySQL, és PHP-ban lehet rá lekérdezőt irni ami web-lapba beilleszthető?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...