Ugrás a tartalomhoz
  • 1

eSim - Apple Watch?


Macskapajti

Kérdés

24 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Mondjuk máshol is van extra költség (pl Anglia), de nem vészes (asszem kb 2e ft átszámítva). 

Igazából már egy AW órát szeretnék. Arra is egy hónapja várok, mert se az iStyle, se az iCentre v az eDigital nem tud adni 1 hónapja. 

Aztán gondoltam megvárom lesz-e végre LTE verzió itt... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a gyors választ. Ez mondjuk elég rossz hír és nagy csalódás....

Pláne azért, mert a technológiára képes a cég, akkor érthetetlen, hogy miért nem lehet bevezetni az eSim képes AW órákat (pláne, hogy a Huawei-hez ezt megoldják..). 

ui: Azért jó lenne, ha ebben lenne határozott álláspont és nyíltan kommunikálná ezt a cég, ugyanis kb. 4 héttel ezelőtt azt hallottam az egyik iStyle üzletben, hogy a Telekom bejelenti az LTE AW-t a hónap végén és már a Telekom telefonos ügyfélszolgálaton is mondták azt, hogy várható. 

Szóval ez a mostani negatív válasz azért meglepő, mert nem ebbe az irányba mutattak a dolgok és a cég úgy hirdeti magát, hogy technológiai fejlett cég..... 

Kicsit jobb színvonalat vártam a Telekom-tól. ¬¬

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia, 

A kérdésem, hogy született már megállapodás az Apple és a Telekom között? Az eSIM és az Apple watch egyesítésével kapcsolatban.  Mikor várható? Remélem mielőbb tudom használni (Apple watch 4 lte). Az eSIM QR-kód megvan, csak nem engedi beolvasni.

köszi

https://share.icloud.com/photos/023N3g8bmJyunC_Im7otl1GhA

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Karoly73
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia,

engem is érdekelne, hogy hogy áll a megállapodás? Mikorra várható, hogy használható külön is az óra hívások stb. bonyolítására? Elvileg (ügyfélszolgálat elmondása szerint) 2018.novemberére ígértek megoldást, de még semmi.  

Előre is köszönöm!

Üdv.:

Balázs

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 10. 04. at 8:36, teherwagon írta:

Hello, támogatott lesz, de még nincs hír, hogy mikor

Oké gondoltuk, hogy egyszer felnövünk a környező országokhoz így sok évvel lemaradva, mint minden másban, de ez hogy támogatott lesz nem információ. Már mióta van e-sim támogatás, komolyan elhagyom a telekom előfizetésemet, ha más szolgáltatónál előbb lesz. Nevetséges, de remélem majd az apple watch 8-ra sikerül összehozni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mostmár tényleg nevetséges, ami itt zajlik. Akár a telekom, akár az apple, akár mindkettejük a felelős a helyzetért. Szavakat nem találni erre. Igen, valóban Apple által jóváhagyott entitlement szerver kell hozzá, de hogy ennek beüzemelése 2 év alatt ne sikerüljön az ország legnagyobb szolgáltatójának, az egyszerűen szánalmas.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szabogabor10
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...