Ugrás a tartalomhoz
  • 1

IPTV - MoziKlub probléma


lgal

Kérdés

Sziasztok,

 

Van egy olyan problémám  a MoziKlub szolgáltatással, hogy eltűnt onnan egy csomó sorozat. Például a Fox+ sorozatok 99%-a eltűnt, és ami elérhető, azt meg nem tudom lejátszani.  A "Sorozatok" menüpont alatt sem tudok semmit sem lejátszani. Mind a két STB-n jelentkezik a probléma. Az ügyfélszolgálat újra kiküldte az SW-t, de semmi. Most nyitottam újra harmadszor a hibajegyet. Másnál is jelentkezik a probléma?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
31 perce, lgal írta:

Sziasztok,

 

Van egy olyan problémám  a MoziKlub szolgáltatással, hogy eltűnt onnan egy csomó sorozat. Például a Fox+ sorozatok 99%-a eltűnt, és ami elérhető, azt meg nem tudom lejátszani.  A "Sorozatok" menüpont alatt sem tudok semmit sem lejátszani. Mind a két STB-n jelentkezik a probléma. Az ügyfélszolgálat újra kiküldte az SW-t, de semmi. Most nyitottam újra harmadszor a hibajegyet. Másnál is jelentkezik a probléma?

Szia.

Felület frissítés élesítés van folyamatban ami a sorozatokat érinti. A következő napokban több előfizetőnél is előfordulhat, hogy a felületfrissítést követően nem minden sorozatepizód jelenik meg megfelelően a felületen.

A felületi hibákat folyamatosan szűrik és javítják. Türelmet kérünk! :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
szóköz, kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Roli82

Lehetne valamit tenni az ügyben is, hogy a webes tartalom megegyezzen a Set-Top-Box-on láthatóval?

Ezzel a véletlenszerűen duplázó távirányítóval kínszenvedés eljutni a megfelelő információig.

(Pl. az a kérdés, hogy megjelent-e már egy újabb rész?)

Weben egy hívás a kedvencekből.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Na meg a weboldal.. Szét van esve, és átláthatatlan, szinte kezelhetetlen. A felbontás sem olyan, mint IPTV-n. Remélem majd egyszer valamikor teljesen újratervezik a menürendszerét, mert kínszenvedés megtalálni valamit. Valamint a playeren is fejleszthetnének, hogy 1280x720-ban jöjjön a stream.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lgal
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
19 órája, lgal írta:

Tegnap reggel vacakolt, és délutánra nem találtam pl. az X aktákat, és még sok sorozatot.

X-Akták fent van, csak "kicsit" meg lett bonyolítva a felület :ph34r:

Videotéka - Moziklub - Fox+ - Itt az első sorban válaszd az utolsó szürke csempét , aztán az alján megtalálod az X-Akták csempét belemész és végül böngészésre nyomj, ekkor megjelenik 10 évad. 208 db rész.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2018. 11. 08. at 16:03, Imrus írta:

Sziasztok!

Hová lett az ABC stúdió Gyilkos elmék című 13 évadnyi sorozata? Hetedik évad közepénél tartottunk, amikor eltűnt.  Így hogy kezdjünk nézni akármilyen sorozatot, ha közben leveszik a kínálatból. Nem ezért van mozi klub előfizetésem.

 

Szia!

Lejárt a Gyilkos elmékre a licenc, ami jelenleg fent van pár rész, azok is lekerülnek a héten a kínálatból.

Az hogy meddig látható, egy sorozat epizódja azt a részletek menüpontban lehet megnézni!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Tegnap reggel vacakolt, és délutánra nem találtam pl. az X aktákat, és még sok sorozatot.

 

Megvolt. Volt egy pár reboot. Sőt, olyat is csináltam, hogy áramtalanítottam kb. 1 órára a VDSL modemet és a boxokat. Kétszer újra töltötték az STB-kre a softwaret, de semmi. Az előfizetésen pedig nem történt változtatás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lgal
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
19 órája, Kalimera írta:

@Roli82

Lehetne valamit tenni az ügyben is, hogy a webes tartalom megegyezzen a Set-Top-Box-on láthatóval?

Ezzel a véletlenszerűen duplázó távirányítóval kínszenvedés eljutni a megfelelő információig.

(Pl. az a kérdés, hogy megjelent-e már egy újabb rész?)

Weben egy hívás a kedvencekből.

 

Rákérdezek. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 perce, Roli82 írta:

Videotéka - Moziklub - Fox+ - Itt az első sorban válaszd az utolsó szürke csempét , aztán az alján megtalálod az X-Akták csempét belemész és végül böngészésre nyomj, ekkor megjelenik 10 évad. 208 db rész.

Megtaláltam, köszönöm szépen a segítséged

Nem lehet valahogy egyszerűbb módon elérni a sorozatot?

Ha nem, akkor szünetmentesre dugom a HGW-t és az STB-ot, és sosem helyezem standby üzemmódba :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lgal
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...