Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HBO GO használata ingyenes?


sergei

Kérdés

Üdv tudom buta kérdés ha jól tudom Magenta 1 elöfizetésem miatt van ez a Korlátlan tv és film ópcio. Sikerült regisztrálnom mt azonositó alapján az hbo gora. Az lenne a kérdésem ugye ez nem ugy müködik hogy pénzért kölcsönözöm ki a filmet ? Tudom buta  kérdés de ugye ingyen nézhetek bármennyi filmet ? Lehet keverem a tv goval. Most találkoztam elöször az HBO GOval elnézést a buta  kérdésért.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sergei
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2018. 11. 21. at 11:51, sergei írta:

Köszönöm a választ. :) Annyi van ez a tvhez hogy tudom nézni az hbo 1 2 3 ehhez járhat az hbo go elofizetes? Mert beirtam az oldalon az mt azonosítót és engedte regisztrálni a hbo gót. Most ugye akkor ez ingyenes? Mármint külön nem kell fizetni. 

Óóóó hát nem írtad a lényeget, hogy van HBO Pak előfizetésed, ahhoz díjmentesen jár az HBO GO. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
8 órája, sergei írta:

Üdv tudom buta kérdés ha jól tudom Magenta 1 elöfizetésem miatt van ez a Korlátlan tv és film ópcio. Sikerült regisztrálnom mt azonositó alapján az hbo gora. Az lenne a kérdésem ugye ez nem ugy müködik hogy pénzért kölcsönözöm ki a filmet ? Tudom buta  kérdés de ugye ingyen nézhetek bármennyi filmet ? Lehet keverem a tv goval. Most találkoztam elöször az HBO GOval elnézést a buta  kérdésért.

Szerintem a HBO GO 2490- kell fizetni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
11 órája, sergei írta:

Üdv tudom buta kérdés ha jól tudom Magenta 1 elöfizetésem miatt van ez a Korlátlan tv és film ópcio. Sikerült regisztrálnom mt azonositó alapján az hbo gora. Az lenne a kérdésem ugye ez nem ugy müködik hogy pénzért kölcsönözöm ki a filmet ? Tudom buta  kérdés de ugye ingyen nézhetek bármennyi filmet ? Lehet keverem a tv goval. Most találkoztam elöször az HBO GOval elnézést a buta  kérdésért.

Fix havi díjért (2.490 Ft) tudod igénybe venni az HBO GO-t ami Magenta 1 csomagosoknak nem csökkenti a mobil internet adatkeretét.

Egyébként közvetlenül az HBO-nál is elő lehet fizetni elkötelezettség nélkül az HBO GO-ra 1.490 Ft-ért csak azt nem tudom, hogy ilyenkor csökkenti már a mobilnet adatkeretét vagy sem. :)

Az HBO GO-n kivett filmekért nem kell külön fizetni. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
26 perce, sergei írta:

Köszönöm a választ. :) Annyi van ez a tvhez hogy tudom nézni az hbo 1 2 3 ehhez járhat az hbo go elofizetes? Mert beirtam az oldalon az mt azonosítót és engedte regisztrálni a hbo gót. Most ugye akkor ez ingyenes? Mármint külön nem kell fizetni. 

Így külön nem kell fizetni a HBO GO ért.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Épp most, sergei írta:

Rendben de ugye azért mert tvn sat tv ezen külön tudom nézni az hbo 1 2 3? Biztos van ilyen csomag. Elnézést nem értek ezekhez a csomagokhoz elég noob vagyok xD

Igen ,sat on lehet néznia HBO 1 2 3 at A HBO GO n pedig okos tv-n laptopon asztali számítógépen ,mobilon bármikor nézheted csak internet kapcsolat kell hozzá. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, Roli82 írta:

Fix havi díjért (2.490 Ft) tudod igénybe venni az HBO GO-t ami Magenta 1 csomagosoknak nem csökkenti a mobil internet adatkeretét.

Egyébként közvetlenül az HBO-nál is elő lehet fizetni elkötelezettség nélkül az HBO GO-ra 1.490 Ft-ért csak azt nem tudom, hogy ilyenkor csökkenti már a mobilnet adatkeretét vagy sem. :)

Az HBO GO-n kivett filmekért nem kell külön fizetni. :)

Köszönöm a választ. :) Annyi van ez a tvhez hogy tudom nézni az hbo 1 2 3 ehhez járhat az hbo go elofizetes? Mert beirtam az oldalon az mt azonosítót és engedte regisztrálni a hbo gót. Most ugye akkor ez ingyenes? Mármint külön nem kell fizetni. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sergei
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
4 perce, ApaFia írta:

Igen ,sat on lehet néznia HBO 1 2 3 at A HBO GO n pedig okos tv-n laptopon asztali számítógépen ,mobilon bármikor nézheted csak internet kapcsolat kell hozzá. ;)

Rendben de emiatt van HBo go elérésem mert van ez a csomag amibe ezt az hbo 1-3 lehet nézni ugye? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sergei
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, gondolom, már okafogyott, így csak a rend kedvéért :D

Ekkor: 2018. 11. 20. at 21:09, sergei írta:

Üdv tudom buta kérdés ha jól tudom Magenta 1 elöfizetésem miatt van ez a Korlátlan tv és film ópcio...

ennek csak annyi köze van az HBO GO-hoz, hogy mobilról belföldön ingyen lehet nézni azt (ha a Té TV csomagjához rendelt HBO Pack vagy Maxpack révén, esetleg külön fizetősen van HBO GO hozzáférésed és regisztrálsz is az HBO GO-ba)

"2) díjmentes Korlátlan TV és film opció
A Magenta 1 ügyfeleknek díjmentes a Korlátlan TV és film opció, melynek használatával a TV GO és HBO GO szolgáltatás forgalma nem csökkenti az Előfizető csomagjának bennefoglalt adatmennyiségét belföldön. Átmeneti tartózkodás esetén az EU-ban is használható a TVGO, de ott a tartalmak megtekinthetőségéhez megfelelő adat díjcsomag szükséges, illetve a használat csökkenti a csomagban foglalt adatmennyiséget. A Magenta 1 kedvezménycsomag megszűnése esetén a havi díjas „Korlátlan TV és film adatopció” díjazására az ÁSZF-ben meghatározott mindenkori feltételek irányadók."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...