Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Twitch probléma


Attila Toldi

Kérdés

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy mi történik a Telekomnál, ugyanis legalább 3 napja a Twitch nézhetetlen 360p felbontás felett.
Ping okés, sebesség megvan, minden más oldal jónak tűnik, csak a Twitch nézhetetlen a folyamatos pufferelés miatt.
És nem az oldal hibája, ugyanis rengeteg másik T-s felhasználó is jelezte ugyanezt különböző fórumokon, illetve a közvetítések alatt is a chaten.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 2
9 minutes ago, Atesz said:

Köszönöm! Vaó és tökéletes... de még mindig nem értem, hogy mint szolgáltató ezt a problémát mért nem kezdi el orvosolni ha már be jelentés is van. Nem hinném, hogy csak én jeleztem.

Az az aggasztóbb, hogy igazából ez az összes telekomos ügyfelet érinti, nem pedig elszigetelt probléma, és kicsit úgy látom félvállról veszik.
Legalábbis ennyi idő elteltével is semmi. Ettől még persze nem mondom azt, hogy nem dolgoznak a problémán, de legalább hivatalos nyilatkozat jöhetne tőlük, hogy igen elismerjük, hogy ***** van nálunk, vagy hogy leírnák mi is okozza pontosan a hibát, és akkor talán az emberek is némileg megértőbbek lennének.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
23 órája, SafranyFerenc86 írta:

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
20 órája, benciikee írta:

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 hours ago, Atesz said:

Ezt be lehet jelenteni, vagy teljesen felesleges? 
Látom még mindig nem állt helyre a rendszer. Forza is köhög, folyamat ledob a multi.

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 25. at 3:24, Attila Toldi írta:

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Ha nem a T-nél van a hiba, hanem annál a szolgáltatónál, akié az összekötő vonal, akkor a T is csak rugdosni tudja őket, hogy csinálják már meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 23. at 18:41, SafranyFerenc86 írta:

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 26. at 19:27, Nortonor írta:

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Már évek óta Frankfurtban van az EU1 pont úgy, mint a Twitch EU-s szerverparkja. Épp ezért használhatatlan mindkettő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...