Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Twitch probléma


Attila Toldi

Kérdés

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy mi történik a Telekomnál, ugyanis legalább 3 napja a Twitch nézhetetlen 360p felbontás felett.
Ping okés, sebesség megvan, minden más oldal jónak tűnik, csak a Twitch nézhetetlen a folyamatos pufferelés miatt.
És nem az oldal hibája, ugyanis rengeteg másik T-s felhasználó is jelezte ugyanezt különböző fórumokon, illetve a közvetítések alatt is a chaten.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Ajánlott posztok

  • 1

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
59 minutes ago, SafranyFerenc86 said:

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Szerintem se, mivel ahogy tegnap is, úgy most is este 11-től meg gyönyörűen megy.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
23 órája, SafranyFerenc86 írta:

Szerintem itt nem lekorlátozásról van szó, hanem megint peering probléma van valahol Mo. és nyugat között, orosz meg japán VPN szerverrel gond nélkül megy minden streamTwitchen full HD-ben, nincs pufferelés meg akadozás.

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
20 órája, benciikee írta:

Uhh nem jutott volna eszembe a VPN, de tényleg működik és nem csak orosz/japán szerverrel. Köszi-köszi. :D:D

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 hours ago, Atesz said:

Ezt be lehet jelenteni, vagy teljesen felesleges? 
Látom még mindig nem állt helyre a rendszer. Forza is köhög, folyamat ledob a multi.

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 25. at 3:24, Attila Toldi írta:

Bejelentheted, de elvileg már tudnak róla, és folyamatban van a javítás. (ez utóbbit én kicsit furának tartom, mármint hogy ennyi időt vesz igénybe)

Ha nem a T-nél van a hiba, hanem annál a szolgáltatónál, akié az összekötő vonal, akkor a T is csak rugdosni tudja őket, hogy csinálják már meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 23. at 18:41, SafranyFerenc86 írta:

Igen, úgy néz ki valóban csak Pest-Frankfurt között van hiba, ma kicsit jobban ráértem ezzel foglalkozni és pl. Amszterdami szerveren nincs ilyen eredetű packet lossom.

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 26. at 19:27, Nortonor írta:

A World of Tanks EU1-es szervere bavariai (Németország) és amióta ez a twitch-es probléma fenn áll azóta ott is mikrolaggokat tapasztalok. A játék EU2-es szervere amszterdami, azon keresztül semmi lagg és probléma.

Már évek óta Frankfurtban van az EU1 pont úgy, mint a Twitch EU-s szerverparkja. Épp ezért használhatatlan mindkettő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: SafranyFerenc86
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...