Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sávszélesség emelés/telefon kiszállítás


Pistapapa

Kérdés

Üdv!

13-án hosszabbítottam hűséget és rendeltem telefont részletre. Vagyis a szerződés köttetett meg akkor, ugye 15 nap van benne és az, hogy ha műszakilag nem megoldható jelenleg akkor legkésőbb 12.10-re lesz nagyobb sávszélességem. Azt szeretném kérdezni mennyi az átlagos átfutási idő mostanság? Régebben is rendeltem készüléket meg volt sávszélesség emelésem, de nem rémlik, hogy ilyen sokáig tartott volna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia!

Telefonáltam újra és az megtette a hatását, mert pár napon belül a telefon is megjött meg a netet is megemelték, de szerintem ha akkor nem telefonáltam volna még mindig várnék. Igazából annyi történt, hogy megint újradátumozott szerződést láttam a dokumentumaim között a 12.10 nem volt újradátumozva, csak a szerződés kelte és már ezt nem tudtam már mire vélni, szóval betelefonáltam és ott kb azt sem tudta a csávó, hogy mi a helyzet, kérdezte mikor rendeltem meg ilyenek, szóval volt valami elakadás, de végül 23-án telefonáltam, 26-27-én megjött a telefon és 1 napra rá a net is meg lett emelve, szóval minden csodálatos. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...