Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Ip tv telepítés


tatvarek

Kérdés

Sziasztok Telekom ip tv telepítők!! A kérdésem az hogy  ha rendelek ip tv-t de előre kiépítem a hálózatot, akkor Ti ezt hogyan fogadjátok??? (min sf/utp) de mindenképpen patch ( sodtott kábel) Lényegében az a kérdés hogy Ti megkaptok egy létesítési címet meg 1 vagy 2 vagy 3 ip tv setopboxot, ehez a boxokhoz van eredetileg utp kábel a csomagban? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Fültől fülig vigyorral és sok boldogsággal, de tényleg. Nincs semmilyen csomag, felveszek annyi és olyan boxot ami kell meg modemet. Van a kocsiban 1-2 dob utp kábel és ennyi. 

 

Amikor a Gls visz ki iptv boxot abba van egy darab 15m utp kábel, de az a szereld magad opció azt ne keverjük ide. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
27 perce, tatvarek írta:

Oké!!!! De én sodrott utp-t húzok be (patch)! A netes kereséseim alapján van rj 45-ami 8p8c csatlakozó ami tömör utpre való és van ami sodrottra!!!  Kérdés hogy a telepítők milyent használnak????? És a telepítés során tesztelik-e a hálózatot sávszélességre???

Először is, mert ***** a szemem. Egy darab ? és ! jel elég egy mondat végére.

Semleges ***** ugyan az, ugyan úgy utp kábel lesz, ugyan úgy ip szolgáltatás fog rajta menni. Iptv boxok egy  hód egyszerű számítógépek, nincs bennük semmi extra érdekes dolog.  Ugyan azt tudja egyik és a másik teljesen mind1, annyi az elvárás hogy utp kábel legyen.  Ezt a szerelőtől kérdezd.  NEM elvárás, mivel csak a iptv boxoknak építek vonalat. Így meg tehetem simán hogy nem kötök be minden eret, és csak 10/100-as kapcsolat lesz. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Miért akarod előre kiépíteni a hálózatot? A Telekom megcsinál mindent, neked semmit nem kell csinálnod / venned. Megmutatod, hova tegyék a cuccot  és ennyi. :)

Bekötik - működik. Már mennek is.

Milyen technológián lesz? Optika - Koax - réz?

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amúgy én villanyszerelő vagyok! Kb 6 éve én szereltem a kecskeméti telepet újra!  Szóval nekem elmondták annó hogy az ilyen szerelők (mint ez az anonymus) ! Ezeket csak a pénz érdekli! Ő mondta hogy ők csak cca kábeleket alkalmaznak mert nekik ez a legolcsóbb és nem érdeklik az uniós állampolgárok!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...