Ugrás a tartalomhoz
  • 0

INTERNET


M S

Kérdés

Járt e már így valaki ?

HUAWEI HG8245H  wifis routert használok melyhez közvetlenül  egy IP kamerához,  egy switchen keresztül pedig egy IPTV STB-hoz és egy másik IP kamerához csatlakozom.

Több mint egy évig hibátlanul működött a rendszer, távolról PC böngészőből mindig elértem mindkét kamerát és az IP Tv is működött.

Kb. két hete a switchről működő kamera kívülről elérhetetlenné vált (belülről elérhető), a másik kamera és az IPTV működik.  Közben  egy hete hirtelen elérhető lett az addig elérhetetlen kamera kb. fél nap erejéig majd újra eltünt.
Nagyon fontos körülmény hogy a rendszerben semmi nem változott !
Természetesen az összes eszköz újraindítása, áramtalanítása többszörösen is megtörtént.

Kérdezem hogy találkozott e már valaki ilyen vagy hasonló problémával ?

Minden választ, megjegyzést, kérdést és segítséget előre is köszönök.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Nincsen, belülről elérem.

December 16. -án pontosan  00,00 órától  december 18.  kb. 14,00 óráig kívűlről vagyis távolról a PC böngészőjéből elértem az eddig elérhetetlen kamerát és annak képét.
Ezt követően megint nem tudom elérni a kamerát.
Mindez úgy következett be hogy senki nem nyúlt semmihez, nem történt semmiféle változás a helyszínen.
A fennálló helyzet több mint érdekes és továbbra is teljesen tanácstalan vagyok.
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...