Ugrás a tartalomhoz
  • 4

Nyereményjáték


gy.reka

Kérdés

Hallottál róla?

Telekom új nyereményjátékot hirdetett.

Következő sorsolás: 2018. december 14.

Lépj be decemberben a Telekom alkalmazásba legalább egy alkalommal, és nyerd meg értékes nyeremények egyikét!

Sorsolásonként az alábbi nyeremények egyikét viheted haza.:

  • ·         Huawei P20 Pro Nyeremény értéke 227 040 Ft/készülék
  • ·         Samsung A7 (2018) Nyeremény értéke 106 040 Ft/készülék
  • ·         Hauwei Mate 20 Lite Nyeremény értéke 117 040 Ft/készülék
  • ·         LG 43UK6300  Nyeremény értéke 120 340 Ft/készülék
  • ·         Huawei Watch 2 eSIM  Nyeremény értéke 89 770 Ft/óra
  • ·         JBL Flip 4  Nyeremény értéke 34 900 Ft/hangszóró
  • ·         DJI Tello Nyeremény értéke 29 900 Ft/drón

Sorsolások időpontjai:

  • ·         Első sorsolás: 2018. december 7.
  • ·         Második sorsolás: 2018. december 14.
  • ·         Harmadik sorsolás: 2019. január 4.

Részletek: https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/elerhetosegek/telekom-alkalmazas/nyerhetsz

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
1 órája, zoli62 írta:

Nem csak neked tűnik fel, valóban folyamatosan butítják.

Akkor nem tévedtem. m1.gif
Csak azért mondom, mert ma néztem vissza régi T-s videókat YT-on, és bemutatták a régi appot, amibe volt időpont foglalás, meg egyéb más dolog, amit meg a legújabb appban nem találtam. ul.gif Amúgy magukkal a szolgáltatásokkal semmi bajom nincs, de az alkalmazás, az förtelem. No meg ezen a fórumon is lenne mit javítani... Remélem idővel megvalósul a rendes app és a fórum. n1.gif

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Abit írta:

Akkor nem tévedtem. m1.gif
Csak azért mondom, mert ma néztem vissza régi T-s videókat YT-on, és bemutatták a régi appot, amibe volt időpont foglalás, meg egyéb más dolog, amit meg a legújabb appban nem találtam. ul.gif Amúgy magukkal a szolgáltatásokkal semmi bajom nincs, de az alkalmazás, az förtelem. No meg ezen a fórumon is lenne mit javítani... Remélem idővel megvalósul a rendes app és a fórum. n1.gif

Fórum esetében mire gondolsz? A tartalomra, vagy a kinézetre?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
46 perce, zoli62 írta:

Fórum esetében mire gondolsz? A tartalomra, vagy a kinézetre?

Arra gondolok, hogy itt csak kérdések formájában lehet írni, önálló topikot nem lehet nyitni, pedig szerintem sok haszna lenne. Minden témához egy külön topik, így nem lenne a fórum elhalmozva mindenféle kérdésekkel, hanem egy helyen lennének a dolgok, és nem kéne mindenhez új kérdést kirakni. Szerintem nagyban könnyítené a dolgokat, de ez az én meglátásom. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, Abit írta:

Arra gondolok, hogy itt csak kérdések formájában lehet írni, önálló topikot nem lehet nyitni, pedig szerintem sok haszna lenne. Minden témához egy külön topik, így nem lenne a fórum elhalmozva mindenféle kérdésekkel, hanem egy helyen lennének a dolgok, és nem kéne mindenhez új kérdést kirakni. Szerintem nagyban könnyítené a dolgokat, de ez az én meglátásom. :)

Igen, erre moderátotok is kellenének, de ez nem közösségi, hanem  egy corporate fórum, ilyenekre nincs erőforrás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 12. 24. at 7:36, Abit írta:

Ez is igaz.

Végülis örüljünk, hogy a T-nek van ilyen fóruma, a többi szolgáltatónak tudtommal nincs ilyenje.

Végül is az általad említett irányba indult el a fórum fejlesztése, csak aztán megrekedt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, anonymus írta:

Terv szerint a fórumhoz jövőre nyúlnak, Telekom app-nál pedig elég erős nyomás volt az újításra. Kimaradt funkciók berakására, folyamatban van, csak idő kell még hozzá.

rl.gif

Hm, kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle. Reméljük a legjobbakat.

Kellemes ünnepeket!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...