Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Huawey HG 8245 H


Kopernecky

Kérdés

Sziasztok !

A napokban vettem észre a Huawey HG 8245 H  opt. modemen,hogy megjelent egy új "Telekom fon" hálózat ! Mi lenne ez ? Talán csak nem az U..-hoz hasonló nyílt wifi előhírnöke ? Ugyanis hiába próbálom kikapcsolni...nem lehet !

Tud valaki erről felvilágosítást adni? Köszönöm!

 

Wifi.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Biztos, hogy a saját eszközöd sugározza a Telekom Fon hálózatot, nem egy szomszédé mondjuk? 

Ha a te eszközöd Fon-képes akkor kellett volna, hogy kapj SMS-ben felhasználónév és jelszó párost, amivel te is tudsz kapcsolódni ilyen HotSpotokra. Ha kapsz ilyet, akkor már kell, hogy látszódjon az ügyintézőnél is a kikapcsoló funkció. 

Mást nem tudok addig javasolni, hogy próbáld meg másik ügyintézővel.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2018. 12. 13. at 17:11, Kopernecky írta:

Köszönöm,megpróbálom kikapcsoltatni.

 

Ekkor: 2018. 12. 13. at 17:04, btz írta:

Szia Btz !

Most beszéltem az ügyfélszolgálatossal és azt mondta,hogy ő ezt nem tudja kikapcsolni...mert nem látja amit én kérek tőle!

Nem hiszem,hogy toppon volt az illető,mert megmagyarázta nekem,hogy pillanatnyilag én egy 2,4 Ghz-es wifin vagyok, amit át lehet kapcsolni 5 Ghz-re ! Szerintem a HG 8245H modemen nincs ilyen opció !

Azért is szeretném kikapcsoltatni,mert időközönként folyamatosan villog a Wlan a modemen,mintha valaki használná a Wifit ! Így most nem tudom,hogy feltörték a jelszavamat,vagy ez a Telekom fon nyavalyog ! Ja és ha kikapcsolom a teljes wifi funkciót akkor is visszateszi a Telekom font és tovább is jelzi a kapcsolatot

Mit tegyek ?

 

 

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kopernecky
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 perce, btz írta:

Biztos, hogy a saját eszközöd sugározza a Telekom Fon hálózatot, nem egy szomszédé mondjuk? 

Ha a te eszközöd Fon-képes akkor kellett volna, hogy kapj SMS-ben felhasználónév és jelszó párost, amivel te is tudsz kapcsolódni ilyen HotSpotokra. Ha kapsz ilyet, akkor már kell, hogy látszódjon az ügyintézőnél is a kikapcsoló funkció. 

Mást nem tudok addig javasolni, hogy próbáld meg másik ügyintézővel.

Igen a felhasználói felületre belépve ahogy a képen is látszik az enyém az eszköz !

Az ügyitéző még a Fon hálózatot sem látta ! Azt magyarázta nekem,hogy ez majd biztos egy fizetős hálózat lesz...de szerintem teljes sötétség volt nála...már bocsi. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...