Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hivás néha megszakad


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

Dec.közepén vettem eg yhuawei Mate 20 pro készüléket,abba uj simkártyát is kaptam.Észrevettem,hogy néhányszor megszakad a hivás,van hogy beszéd közben,van hogy néhányat kicseng,és mikor a másik fél felveszi,akkor nálam megszakad.Kicsit megrezdül a mobil pittyeg egyet.Azt hittem hogy a másik fél kinyomta,de kiderült hogy nem,hanem pl akkor vette fel.Régebbi okosmobiljaimnál is voltak ilyenek.Pl ha a telekomot kellett hivni,és kapcsoltak ide-oda,s közben megszakadt a hivás.Nem mobilhibára gondolok,elvégre teljesen friss készülék,és régebbieknél is volt.A térerő teljes ahol használom.Simkártya uj.Huawei ügyfélszolgálatán is voltam,letesztelték,nem találtak hibát.10 hivásbol mondjuk hétnél nincs is baj.Mi vagy hol lehet a gond?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
36 perce, Márffy Magdolna írta:

Persze. Mindig kikapcsolom estére és teljesen új simet kaptam. De a régivel is volt ilyen, a Huawei p9 plus mobillal, és az ascend p7-el is ami hatéves. 

Akkor nem lehet, hogy valamit esetleg a hívásbeállításokban kellene beállítani? Megpróbálok Huawei-n utána nézni, hogy mit lehetne kipróbálni a probléma elhárításának érdekében.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ezt nézd meg először, szerintem ezeknek ki kell lenniük kapcsolva:
Tárcsázó >> Híváskorlátozás >> itt kapcsold ki, ha be vannak kapcsolva.

Vagy az nem lehetséges, hogy valamilyen app értesítést küldött, esetleg valaki hívott közben, mikor próbáltál egy számot elérni? Mert általában olyankor szokott pittyegni egyet-kettőt.

Esetleg még próbáld meg kikapcsolni a Hívásvárakoztatást.

Én ezeket EMUI 8.0 alatt találtam, nem tudom, hogy M20P-nál hogy van ez, azon talán újabb fut.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
7 perce, Márffy Magdolna írta:

Ki van kapcsolva a hivásvárakoztatás. EMUI 9.0.0.A verzió. Köszönöm az alaposságot. 

A Híváskorlátozás is?
Ez után még fennáll ez a jelenség, vagy már sikerült kiküszöbölni a hibát?


Szívesen segítek. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Abit
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Épp most, Márffy Magdolna írta:

Pont akkor volt amikor a hivásvárakoztatás nem volt bekapcsolva. Most bekapcsoltam. Hívott valaki, nem szakadt meg beszéd közben. Hanem kis jelzés, de közben tudtunk beszélni. S közben láttam h.más is keres. Igazából 10 hívás öl kettőnél van ez, átlagban. 

Ja, értem. Akkor szerintem ez megoldotta a problémát, mert akkor csak jelez, hogy más is hív, de nem zavarja meg a hívást. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
18 perce, Márffy Magdolna írta:

Igen, de nem értem hogy miért szakadt meg eddig? Azt mondták a Huaweinel, hogy 10 bol kétszer az normális. 

Szerintem pedig az nem normális, ha 10-ből 2-szer megszakad, főleg egy csúcsmodellnél.

Lehetséges, hogy azért volt, mert telefonálás közben más hívott, de mivel a Hívásvárakoztatás nem volt bekapcsolva, ezért a telefon automatikusan lerakta, megszakította a folyamatban lévő hívást. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...