Ugrás a tartalomhoz

Spíler 2 jövőre is


anonymus

Ajánlott posztok

5 órája, anonymus írta:

A Magyar Telekom és a TV2 Csoport megegyezése szerint a Spíler 2 csatorna 2019. március 31- ig továbbra is elérhető lesz a Magyar Telekom csatornakínálatában. Ezen időszak utáni elosztásról az egyeztetések tovább folynak.

Párnap és 2019 írunk,nagyon hiányzik a HD verzió!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 perce, btz írta:

@ApaFia

Engem majdnem leöltek egy fórumon mikor azt mondtam 2023 körül olyan általábos lesz a HD mint az SD, és lehet nekik volt igazuk. Szóval a többi csatorna mire HD lesz, talán 2030-at is írni fogunk, de kívánom, hogy tévedjek. 

Sok múlik a szolgáltatón,igaz nem minden,de akarás kérdése .Valamelyik szolgáltatónak meg kell lépni ezt a lépést elsőnek,az hogy a Telekom hanyadik lesz, na az egy jó kérdés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 perce, btz írta:

@ApaFia

Engem majdnem leöltek egy fórumon mikor azt mondtam 2023 körül olyan általábos lesz a HD mint az SD, és lehet nekik volt igazuk. Szóval a többi csatorna mire HD lesz, talán 2030-at is írni fogunk, de kívánom, hogy tévedjek. 

Amíg semmi nem kötelezi ösztönzi őket addig... pl egy fincsi nmhh törvény holnaptól, valami ilyen tartalommal hogy, van tegnaptól minden új csatorna csak hd lehet. a Meglévőknek meg van 2 évük utána minden sd tilos. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...