Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HD csatorna


similacko

Kérdés

Sziasztok!

Segitséget kérnék, HD csatornákkal kapcsolatban, van 2 TV készülékem ha bekapcsolom az egyiket és HD adást nézek közbe bekapcsoljuk a másikat ott már azt irja HD csatornánál hogy  " ennyi HD szolgáltatást a rendszer nem bir kezelni " , bejelentettem a hibát, azt a választ kaptam hogy a hiba nálam van , nem a szolgáltatásba. Mi lehet az oka ennek?

Teljesen mindegy melyik készüléket kapcsolom be elöször, a másodiknak bekapcsolt TV- nél irja ezt ki, és természetesen nem tudok HD csatornákat nézni, mindegyiknél ezt irja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
2 órája, similacko írta:

Sziasztok!

Segitséget kérnék, HD csatornákkal kapcsolatban, van 2 TV készülékem ha bekapcsolom az egyiket és HD adást nézek közbe bekapcsoljuk a másikat ott már azt irja HD csatornánál hogy  " ennyi HD szolgáltatást a rendszer nem bir kezelni " , bejelentettem a hibát, azt a választ kaptam hogy a hiba nálam van , nem a szolgáltatásba. Mi lehet az oka ennek?

Teljesen mindegy melyik készüléket kapcsolom be elöször, a másodiknak bekapcsolt TV- nél irja ezt ki, és természetesen nem tudok HD csatornákat nézni, mindegyiknél ezt irja.

Jó lenne tudni milyen neted van, koax, optika, vdsl? A box menüjében megtudod nézni mennyi , és milyen stream-ed van: menü/beállítások/ információ/rendszerinformáció/rendszer erőforrásai. Itt megtalálod hány HD és SD stream-ed van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
29 perce, similacko írta:

Szia

Kösz a gyors választ, koax kábelem van, 1 SD , 2HD streamom van.

Bevallom nem igazán tudom mit jelentenek ezek,nem vagyok jártas ebben :)

Egyet megtehetsz, stb-et, és a HGW-t áramtalanítsd majd kapcsold vissza  HGW-t és ha lesz újra net akkor a stb is kapcsold be , jó lenne tudni melyik az elsődleges box avval kellene kezdeni majd a másikat,Ha pvr funkció(felvevős box) akkor az a elsődleges box. Na már most,ha  ezek nem segítenek akkor a 1414 be kell jelenteni. 1SD 2HD stream azt jelenti,hogy a 2 boxon egyszerre tudsz 2HD adás nézni ,ill. ha van pvr funkció akkor 1SD adást még fel is tudsz venni. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...