Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Zollee

Kérdés

Ahogy nézem a DTX kikerült a csatorna kínálatból, aminek nem örülök, rendszeres nézője voltam... Érthetetlen, mert ellentétben sok más csatornával, amelyeknek ugyanaz az alap témája, a DTX-en olyan műsorok futottak, amik máshol nem. (autó-motor sport, építés, stb.)

Mi az ok? Lesz-e elérhető még valamikor? Emiatt menjek át az *****-re??

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

14 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @Zollee, sajnos a szokásos, éves csatornaválaszték módosításon elvérzett (én is bele-belenéztem, így sajnálom, de nem annyira, mint a Discovery Science-t :(). ilyenkor a Té kábé a nézettség és az ár alapján dönt, az alapján maradnak a csatik, illetve pár megy vagy bekerül. a majdani elérhetőségről nincs infóm, de szerintem senkinek, ez mindig év vége felé derül ki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
9 órája, hcs76 írta:

Na ez itt a probléma.. 1 ember ..  és majdnem mindenki így gondolkodik ebben az országbam! Grat.! :@

Ne hogy már a efik legyenek a hibásak,hogy nem panaszkodnak mert ki vették ezt ,meg ezt a csatit! Ki se kellet volna venni a Telekomnak! Bő és színes kínálatot kellene fent tartani a Telekomnak. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én is sajnálattal olvasom hogy kikerült a DTX a csatornák közül. Nagyon mégres voltam mikor tegnap este bekapcsoltam a TV-t és nem találtam a csatornát. Szinte csak ezt néztem, ez kötötte le a figyelmem. És semmi előre jelzés stb... Fel vagyok háborodva! Remélem visszakerül, mert azóta csak kapcsolagtok!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 01. 09. at 23:37, Némedi Géza írta:

Hát nem tudom hogy van e értelme panaszt benyújtani. Nem gondolom hogy ilyen szinten adnak egy ember véleményére. Visszatenni emiatt úgy sem igen fogják a DTX csatornát. De köszi!

Na ez itt a probléma.. 1 ember ..  és majdnem mindenki így gondolkodik ebben az országbam! Grat.! :@

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...