Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Discovery Science


Joe78

Kérdés

Tisztelt Telekom!

Érdeklődnék, hogy mi alapján törölnek a szolgáltatásukból csatornákat? A Discovery Sience az egyik legnézettebbek közé tartozik, nem értem miért kellett megszüntetni a szolgáltatását?! Csak és kizárólag ezért fizettünk Önöknél elő (műhold), mert számunkra egy jól összeállított csatorna kiosztás volt elérhető (ez idáig). Január 8.-ával beraktak "helyette" mást. Az nem fejlesztés ha cserélgetnek! Inkább visszafejlődés! Ha van rá lehetőség, akkor kérném vissza az eredeti felállást, nincs szükségem más felesleges csatornákra! Biztos vagyok benne, hogy más is így látja. Egyéb esetben szolgáltatót fogok váltani.

Üdvözlettel

Egy mérges TV-t (már nem) néző ügyfél.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Joe78
Helyes írás
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

11 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
22 órája, zoli62 írta:

Sajnos ez mint minden más pénzkérdés, persze erről a Telekom is tehet. Az NG-vel kapcsolatban két éve nagyobb volt a felzúdulás.

Ez azért van, mert az NG mellett nem volt más, ilyen műsorkínálatú (NG+valamilyen név) csatorna, a Discovery nevűekből meg több is van, ahol körbejárnak a műsorok, néhány egyedi jellegűt leszámítva. Régebben szerettem a Discovery Showcase HD csatornát, ahol voltak (nem csak témában, hanem képminőségben is)  különleges műsorok: Légibemutatók, Alpok madártávlatból stb.  Sajnos a mostani kínálat miatt már nem fájt az elválás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2019. 01. 11. at 22:19, Kalimera írta:

Azokkal a  magukat „ismeretterjesztőnek” nevező csatornákkal, amelyek a műsoridő nagyobb részében nem ismeretterjesztéssel foglalkoznak fel kellene bontani a továbbítási szerződéseket.

Lomi
Áltudomány
...

Az ermlékezetes NG történetnél sem ez volt a lényeges, hanem a "népharag", mert az NG akkor már nem az volt, ami régen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Khaty A Life TV nem tudománnyal foglalkozik (hanem életmód, tippek, horoszkóp, etc.), ha jól tudom az Ozone TV témája a természet és a tudomány. 

21 perce, Khaty írta:

Már látom is sarka katát amint felmutat az égre: Ez a nap..vagyia a hold..mindegy, a lényeg, hogy csinos vagyok

?? 

Ő talán az "Ez zsír!" műsort vezette, nem?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a gyors választ!

Mindenféleképp jelzem a 1414-en a problémámat. Bízom benne, hogy elég visszajelzést kapnak...

Talán jövőre visszakerül? Még szerencse, hogy körzetünkben másik 3 szolgáltató is van. Pusztán a kényelemnek és a lojalitásnak köszönhető, hogy eddig előfizettünk a Telekomnál.

Egy év hosszú idő! Most buktak egy ügyfelet!

Üdvözlettel

Egy mérges TV-t (már nem) néző ügyfél.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2019. 01. 11. at 17:38, OldMike írta:

Ez azért van, mert az NG mellett nem volt más, ilyen műsorkínálatú (NG+valamilyen név) csatorna, a Discovery nevűekből meg több is van, ahol körbejárnak a műsorok, néhány egyedi jellegűt leszámítva. Régebben szerettem a Discovery Showcase HD csatornát, ahol voltak (nem csak témában, hanem képminőségben is)  különleges műsorok: Légibemutatók, Alpok madártávlatból stb.  Sajnos a mostani kínálat miatt már nem fájt az elválás.

Ezt cáfolja az, hogy amennyiben a History család úgymond "ráfizetéses", akkor a Telekom az összes csatornáját kivette volna. Nyilván ezt a döntést nem merték meghúzni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Na nálam beverte a T a koporsószeget...Nem elég, hogy nem hajlandóak internetet szolgáltatni olyan területen ahol monopol helyzetben vannak, még azt a csatornát is kiveszik a kínálatból, amit akkor nézek amikor nem a minimax megy...Drága elvtársak, vége, én most bemegyek a városba, felbontom a szerződést a telekompóttal és megyek a ***hez...Telefon ugysincs...

Facebookon megírtam az internetem történetét is: 

Mondja már meg nekem valaki, Siófok miért egy fekete lyuk méretű kátyú az információs szupersztrádán? Beszélhetünk Smart Cityről, Szupergyors internet programról...Siófokon nem fejlődik semmi. Egyszer 18 évvel ezelőtt már szoptatott a Telekom, fél évet könyörögtem egy telefonvonalért...
De már 2019 van!
Májusban költöztünk Kiliti közepére, 5 háznyira az iskolátol, kértük a telefonról adslünk áthelyezését. Oh, semmi akadálya, max 2hét. Telekom nagy erökkel kivonul, kérdezik,hol a vonal...csezdmeg, a belvárosban, nektek kéne kihozni! ja, majd hívjuk..ahogy téged...
Utánajàràs, körtelefonok, vonal van, keressem meg a drótot!!! Kaptam térképet,jó ötleteket hol keressem. Jó pucok módjàra feltúrtam az előkertet.virághagymák mindenhol, Drót sehol...Telekom: bocs...anyàtok. ingyen lemondhattuk az előfizetést és gálánsan eltekintettek a kötbértől.
*******; sajnos nincs Kiliti kàbelünk
******: netes megrendelés:igen! Akár 100 megás net, digitális kábeltévé...kitölt, küld, vár. És hívnak! Igen, 100 mega, csillivilli TV,félórás telefonos szerzödéskötés,aszfmesélés...félóra múlva csörög, ja, mégse tudunk, nincs arra kàbel, bocs...
Ok, nincs drót, lehet mikrohullámú...
****: persze, jövünk. Jöttek. Nincs rálátást...viszlát
******: persze, megoldjuk...azóta is...
Siófok net vicc katergoria...hotspot van, jel nincs
Akkor marad a 4G
Szereztem ****-os korlátlan mobilnetet, de ez is mesebeli, hol volt, hol nem volt...
Tud valaki valamilyen stabil internet megoldást Kilitin?
Az első szerelő aki nekem itt stabil, korlátlan netet generál megfizethető áron, kap tőlem 5 liter kiváló pálinkát...
Ja,hogy miért vagyok tele kusza ékezetekkel? Mert mobilról írok...a 4g modem épp nem tud csatlakozni...
******, ******, hol vagytok???? 

(Bocs, a versenytársak rendes nevét kiszűrte a káromkodásszűrőjük...)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...