Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Eltűntek a digitális adók


Ferenc066

Kérdés

Üdvözlöm!

Január 8. ától a  Globálteq GCR 300CX digitális set top boxon nem tudom nézni az adásokat, újra kerestettem a csatornákat amiket meg talált, de se kép se hang, egyedül csak a kerületi adó jó.

Van egy másik készülékem is (  Humax DVB-c kábel TV set top box ) és azzal is ugyan ez a helyzet, előtte jó volt.

Akkor ezeket a készülékemet már nem használhatom a régi Tv vel?

Az IP Tv box al semmi gond az működik.

Válaszokat előre is köszönöm!

 

WP_20181204_12_38_51_Pro.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
13 órája, Ferenc066 írta:

Köszönöm!  Akkor valóban ez lesz vele a gond a másik készülék Humax pr-fox c/de(rt), ezeken nem lehet esetleg szoftver frissítést csinálni a készülékeken, hogy tudja az Mpg4 et?

Hello @Ferenc066, igen, sajna MPEG-2-es ez is :( a helyedben én nem szánnék rájuk túl sokat, valamelyik apróhirdetési oldalon vadásznék helyettük MPEG-4-eseket (vásárlás előtt csekkold, a Google-ban típusszám alapján mindegyikhez találsz használatit, annak végén meg specifikációt, amiben benne van). vagy a Ténél is van jó áron egy egyszerűbb Humax típus

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Hello @Ferenc066, a Té a kódolt kábeltévé teljes és a kódolatlan részleges kivezetése után még tavaly elkezdett átállni MPEG-2 kódolásról MPEG-4-re, és az általad írtak alapján szerintem most értek el vele hozzád. a Globaltech GCR 300CX viszont nem mai darab, csak MPEG-2-t tud. tehát olyan kellene helyette, ami kezeli az MPEG-4-et (a Humaxot típusszám nélkül nem tudtam biztosan leellenőrizni, de valószínűleg ugyanez lesz vele a helyzet)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...