Ugrás a tartalomhoz
  • 0

2G és 3g közötti váltás hivásmegszakadás


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum! Dec közepn vettem egy huawei Mate 20 pro mobilt.Néhányszor megszakadt beszélgetés közben vagy kicsengéskor a hivás.jelentettem a Ténél a hibát,és közben elvittem a huawei hivatalos szervizébe is a készüléket,amit le is teszteltek.A huawei jónak mondta a telefont.igaza is lehet mert 10 hivásból mondjuk kettő szakadt meg.A té is kivizsgálta.Ők kihozták hogy a 2g és 3 g közti váltáskor bontotta a készülék a hivást.ugyhogy náluk nincsen hiba.Simkártyacsere is volt már.Én sem mobilhibára gondolok,de a Tétől ezt kijelentést nem tudom értelmezni.Kérdésem,hogy ez mit jelent pontosan,s én mit tudok tenni ezellen?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Márffy Magdolna, akár meg is oldhatja, de ezt nem tudjuk megmondani (prémium teló, tehát ha gond van vele, akkor az világviszonylatban jelentkezik, és a Huawei az ázsió megőrzése miatt biztosan gyorsan ráfekszik a megoldásra). ugyanakkor az általad írtak alapján az is kérdéses, hogy hol használod, amikor a fentieket tapasztalod. milyen ott a térerő, illetve 4G van?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Most csináltak a Huawenél a Hicare alkalmazásban távvezérléssel még egy diagnosztikát.Küldtek egykódot és azt kellett beütni az app-ba és közben vonalban voltam és leellenőrizte magát a készülék.A technikus meg látta a kommunikácio vizsgálatakor,hogy nem hibás a készülék.Ez ma volt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Márffy Magdolna írta:

Most csináltak a Huawenél a Hicare alkalmazásban távvezérléssel még egy diagnosztikát.Küldtek egykódot és azt kellett beütni az app-ba és közben vonalban voltam és leellenőrizte magát a készülék.A technikus meg látta a kommunikácio vizsgálatakor,hogy nem hibás a készülék.Ez ma volt.

Ezek szerint a T-nél lesz a gond.

Mindenesetre én csinálnék egy hard resetet a mobilon. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...