Ugrás a tartalomhoz

VoWIFI a Telekomtól.


zoli62

Ajánlott posztok

1 órája, abit írta:

Később majd csak lesz valami a dologból. ?

Pl. USA-ban nagyon hasznos a VoWiFi, mert sok helyen nincs normálisan lefedve a hálózat, és ott jól jön.

De nálunk egyelőre nem látom még sok hasznát, viszont jó plusz ez is. ?

Pont erről szól az egész cikk, és a kommentek, hogy mennyire van szükség erre. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

@abit Hát csak nekik nem a másik kettőhöz kéne mérniük magukat, hanem nemzetközileg. A nyugati nagy szolgáltatókhoz képest pedig bizony elmaradásuk van. Még mindig. Az osztrák T majdnem egyszerre vezette be a VoLTE-t és a VoWiFit.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szabogabor10
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Az volt a cikkben, hogy "akár napokon, heteken belül indulhat". ez valid, hiszen 60 napja vagy 8,5 hete írták, és a teljes állítás akár a mai napra is igaz lehet (most is napokon, heteken belül indulhat akár) :D

viccet félretéve ez azoknak lesz igazán megváltás, így azok várhatják igazán, akik most a mobillefedettséggel szenvednek (vadromantikus környezet vagy durván árnyékolt épület, épületrész), de van náluk valamilyen vezetékes wifi. engem hidegen hagy (kipróbálom majd persze, de nem valószínű, hogy használom majd)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...

Engem érdekelne, nálunk a pince-garázsszinten eldobálja a mobilnetet, de a VoLTE óta alapból is vannak gondok. Szóval számítana. Pedig Budapest, csak "hegyi". De nem nagyon haladunk, bár olvastam, van olyan teló és ROM, ahol előjött a kapcsoló frissítéssel magától. Mondjuk előhozni én is tudom, persze azzal sokra nem megyek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: perelli
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
42 perce, poli27 írta:

Jha szombaton 10.én azt mondták 12. én indul el, akkor kérjem,,,, vasárnap 11.én szintén, ma betelefonálok, és közlik pilot jelleggel a Telekom kapcsolja be nem lehet bekapcsolni..... komolyan egy szánalmas bagázs...

Pedig be lehet kapcsolni. Varázskönyvben ott virít, hogy ügyfélkérésre bekapcsolható hivatalosan mától. Vannak életképtelen ügyintézők...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Üdv... én ma hallottam, hogy a Telekomnál is elérhető már a VoWifi,nem csak a másik új szolgáltatónál... beaktiváltattam mind2 előfizus kártyámra.. Kicsit poénos számomra, hogy a Telekom HU helyett Wifi-t ír ki a telefonom mint mobilszolgáltató :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Spityu1985
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Elvileg nekem is bekapcsolták ma (flottás egyedi előfizetés), de természetesen nem él, holnap futok egy újabb kört. VoLTE-val is a végén leveleznem kellett, mire belőtték, 3x hülyítettek telefonon az ügyfélszolgálatosok. Horvát Telekom hálózaton simán ment, kérés nélkül, látszott a telefon wifi ikonján, nem tudom, hogy itt miért nem képesek elsőre soha egy kapcsolót átállítani...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...