Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dominó Most


Sándor2

Kérdés

Helló! Állandóan kapom a mobilomra,hogy aktiváljam a " Dominó most "szolgáltatást.Rengetegszer megpróbálkoztam de a "Hivás "alatt nem adja fel az alkalmazás az egyszeri szolgáltatásokat.Sem az asztali PC-n sem pedig az androidos mobilomon.Így amióta bevezették ezt a süket módszert nem tudom alkalmazni.Az"androidon" megbróbáltam frissíteni ott egy teljesen új fejlesztés jött,hogy véleményezzem. Ha valaki tud okosat mondani megköszönöm.Üdv.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Szia @Sándor2,

Próbáld meg még egyszer, vagy rakd újra az alkalmazást

Az új appon belül pedig így tudod bekapcsolni, de gondolom te is így próbáltad: belépsz az appba > kiválasztod a Domino előfizetésed > koppints a 2. ikonra, a + jelre, itt tekerj le a "Bekapcsolható hangszolgáltatások" opcióig, és itt lesz majd az egyszeri szolgáltatások fülön az opció.

Screenshot_20190209-152002.jpg

Elvileg itt kéne lennie, bár most nekem nem látszik, mivel be van kapcsolva a funkció.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, Sándor2 írta:

Helló! Állandóan kapom a mobilomra,hogy aktiváljam a " Dominó most "szolgáltatást.Rengetegszer megpróbálkoztam de a "Hivás "alatt nem adja fel az alkalmazás az egyszeri szolgáltatásokat.Sem az asztali PC-n sem pedig az androidos mobilomon.Így amióta bevezették ezt a süket módszert nem tudom alkalmazni.Az"androidon" megbróbáltam frissíteni ott egy teljesen új fejlesztés jött,hogy véleményezzem. Ha valaki tud okosat mondani megköszönöm.Üdv.

Amennyiben végképp nem boldogulsz, jelentsd be hibának. Múltkoriban nekem nem látszott a Magenta duplázós  mobilinternet egyenlege a Telekom appban. Bejelentettem hibára.Kijavították. Igaz, hogy újra kellett nyittatnom a hibajegyet, mert első nekifutásra nem sikerült.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...