Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Google Play


Pisti04

Kérdés

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia,

A beállításokban keresd meg az Alkalmazások menüpontot, azon belül a Google Play Szolgáltatásokat. Ott törlés/letiltás menüpontra koppints, ezután a telefonod majd visszarakja a régi verziót, ami remélhetőleg nem lesz rossz. 

IMG_20190215_220905.jpg

Egy ismerősöm J3 készülékével ugyanez volt a baj, és ez megoldotta. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, AdamCPT írta:

Szia!

Samsung Galaxy J3 2017, 9-es Android verzió,

Menj a beállításokba, keresd meg az Alkalmazások opciót. Ott keresd ki a Google Play-szolgáltatások appot. Koppints a jobb felső sarokban a Frissítések eltávolítására, és okézd le.Screenshot_20190924-212212_Package installer.jpg

Ha ezek után se megy, egy újratelepítés javasolt, főleg, ha nemrég frissítettél Pie-ra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
59 perce, abit? írta:

Menj a beállításokba, keresd meg az Alkalmazások opciót. Ott keresd ki a Google Play-szolgáltatások appot. Koppints a jobb felső sarokban a Frissítések eltávolítására, és okézd le.Screenshot_20190924-212212_Package installer.jpg

Ha ezek után se megy, egy újratelepítés javasolt, főleg, ha nemrég frissítettél Pie-ra.

Köszönöm a segítséget! 

Mint írtam, ez után a lépés után írta a rendszer, hogy nem sikerült eltávolítani. 

Kis utánajárással találtam egy tippet, miszerint a készülékkereső funkció kikapcsolása után eltávolíthatók a play szolgáltatás frissítései. Ez bevált, szerencsére megszűnt a probléma.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

KEdves Pisti04 , vagy mások !

 

Nálam is uyganez a hiba fordult elő, használhatatlan a telefon. 

SAMSUNG j3, 2017. Pie -ra frissítés történt kb 1 hónapja, és most a Google Play-ben valamit töltöttem le, majd elkezdte ezt a 

"Google PLAY Szolgáltatások leállt " üzenetet folyamatosan feldobni. 

 

Az lenne a kérdésem, hogy pontosan hogyan lehet kikapcsolni a "Készülékkereő funkció" t, ami ABit  kommentjében volt : 

""Mint írtam, ez után a lépés után írta a rendszer, hogy nem sikerült eltávolítani. 

Kis utánajárással találtam egy tippet, miszerint a készülékkereső funkció kikapcsolása után eltávolíthatók a play szolgáltatás frissítései. Ez bevált, szerencsére megszűnt a probléma.

""

 

Előre is köszönettel, 

Roland

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Andrek Roland
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...