Fodor Gabriella

A laptopomra kaptam egy értesítést hogy nyertem egy mobil telefont. Ki irta az.ip cimem es közölt a hogy a tmobil halas amiért huseges vagyok hozza es ezert reszt vehetek a myeremeny játékban. Valasztanom kellett ket Telefo. Kozul egy iphone es egy s

Kérdés

A laptopomra kaptam egy értesítést hogy nyertem egy mobil telefont. Ki irta az.ip cimem es közölte hogy a tmobil halas amiért huseges vagyok hozza es ezert reszt vehetek a myeremeny játékban. Valasztanom kellett ket Telefon Kozul ,egy iphone es /vagy egy samsung ... Csak a szallitast kell.fizetnem. 

Voltak kommentek az oldalon. Tobben irtak h milyen jo es hogy nyertek egy telefont

A kérdésem az hogy ez valódi vagy átverés?

Sajnos nem csinaltam rola fotót mert 2perc idot adott hogy ki toltsem.. Elvileg cimet kellett volna beirnom hogy honnan szeretnem átvenni a keszuleket de nem tortent semmi. 

Tovabb iranyirott egy oldalra ahol a bank kartya adataimat kerte . meg is adtam mivel nincs rajta leveheto összeg. 

De kaptam is smst h sikertelen zarolas tortent. -4.95 euro. 

Fel tudnátok világosítani hogy ez megis mi ?? 

Letezik ? 

Honnan tudja az ip cimem? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Hello @Fodor Gabriella, csalás, és a helyedben én intéznék egy kártyacserét, mert amint lesz rajta összeg, a megadott adatok alapján leszedhetik (gondolom, megadtál mindent, ami netes vásárláshoz kell)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Állítsd az internetes limitet 0-ra ha van ilyen opciód

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A csalók nem tudják kitalálni a kártyaadataid, azt neked kellett megadni. a cvc szám pedig a bank-/hitelkártyához tartozik, így annak cseréje = kártyacsere :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia,

Ez kamu dolog, múltkor az Index forráskódját másolták le 1:1-ben, és azzal próbálták beetetni az embereket, hogy iPhone X készüléket kaphatnak ingyen.

Az IP címed "lekérni" meg nem nagy ördöngösség az oldalaknak, mindenhol figyelik az IP-ket, leginkább olyan oldalakon, ahol tilos több fiók fenntartása.

A Telekom nevével meg elég sokszor próbálnak visszaélni, a másik a számlás sztori. (Az a vicc, hogy nem T előfizetők is kaptak ilyen mailokat.)

A többiek javaslatait meg csak megerősíteni tudom, elsőként az online vásárlás funkcióját próbáld kikapcsolni, nullázni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teny. A cvc szamot nekem kellett beirni . de a tobbi mar ki volt toltve. A gepembe el van mentve ...:/ talan ezt is megszűntetem.   meg entert se kellett nyomnom amint beirtam a cvc számot mar ugrott is az oldal.

elso es utolso ilyen volt szamomra. :/ hulye voltam. 

Szerencsénre negyed oran belül telefonon keresztul le tudtam tiltani a kártyám es ujat igenyeltem. 

Mostmar tudni fogom hogy soha ne doljek be ilyennek. Koszonom a segitseget. 

Remelem mas nem fog igy jarni. 

Az oldal nagyon meggyőző volt. Meg soha nem csinaltam hasonlót se. De ez ... Hihetetlen mik vannak. 

Tovabbi szep napot.  

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ugyan ez volt most, csak mobilon. Eleg profin volt megcsinalva , hogy bongeszes kozben folugrott egy t comos nyeremenyablak . Arrol nem csinaltam kepet, de itt mar gyanakodtam hogy @ van a palacsintaban. 

Screenshot_20190405-211056_Chrome.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @kucsma, ügyes, köszi, hogy megírtad!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Automatice tortent nem.is kellett megadni semmit. :/ mar csak az smst kaptam h silertelen zarolas tortent. Most nezem a netbankot hogy tudok cvc szamot cserélni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most