Ugrás a tartalomhoz
  • 0

A laptopomra kaptam egy értesítést hogy nyertem egy mobil telefont. Ki irta az.ip cimem es közölt a hogy a tmobil halas amiért huseges vagyok hozza es ezert reszt vehetek a myeremeny játékban. Valasztanom kellett ket Telefo. Kozul egy iphone es egy s


Fodor Gabriella

Kérdés

A laptopomra kaptam egy értesítést hogy nyertem egy mobil telefont. Ki irta az.ip cimem es közölte hogy a tmobil halas amiért huseges vagyok hozza es ezert reszt vehetek a myeremeny játékban. Valasztanom kellett ket Telefon Kozul ,egy iphone es /vagy egy samsung ... Csak a szallitast kell.fizetnem. 

Voltak kommentek az oldalon. Tobben irtak h milyen jo es hogy nyertek egy telefont

A kérdésem az hogy ez valódi vagy átverés?

Sajnos nem csinaltam rola fotót mert 2perc idot adott hogy ki toltsem.. Elvileg cimet kellett volna beirnom hogy honnan szeretnem átvenni a keszuleket de nem tortent semmi. 

Tovabb iranyirott egy oldalra ahol a bank kartya adataimat kerte . meg is adtam mivel nincs rajta leveheto összeg. 

De kaptam is smst h sikertelen zarolas tortent. -4.95 euro. 

Fel tudnátok világosítani hogy ez megis mi ?? 

Letezik ? 

Honnan tudja az ip cimem? 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Szia,

Ez kamu dolog, múltkor az Index forráskódját másolták le 1:1-ben, és azzal próbálták beetetni az embereket, hogy iPhone X készüléket kaphatnak ingyen.

Az IP címed "lekérni" meg nem nagy ördöngösség az oldalaknak, mindenhol figyelik az IP-ket, leginkább olyan oldalakon, ahol tilos több fiók fenntartása.

A Telekom nevével meg elég sokszor próbálnak visszaélni, a másik a számlás sztori. (Az a vicc, hogy nem T előfizetők is kaptak ilyen mailokat.)

A többiek javaslatait meg csak megerősíteni tudom, elsőként az online vásárlás funkcióját próbáld kikapcsolni, nullázni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Teny. A cvc szamot nekem kellett beirni . de a tobbi mar ki volt toltve. A gepembe el van mentve ...:/ talan ezt is megszűntetem.   meg entert se kellett nyomnom amint beirtam a cvc számot mar ugrott is az oldal.

elso es utolso ilyen volt szamomra. :/ hulye voltam. 

Szerencsénre negyed oran belül telefonon keresztul le tudtam tiltani a kártyám es ujat igenyeltem. 

Mostmar tudni fogom hogy soha ne doljek be ilyennek. Koszonom a segitseget. 

Remelem mas nem fog igy jarni. 

Az oldal nagyon meggyőző volt. Meg soha nem csinaltam hasonlót se. De ez ... Hihetetlen mik vannak. 

Tovabbi szep napot.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...