Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optika Kecskemét - Kiskertváros


renegat

Kérdés

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e tervben hálózatfejlesztés / optika kiépítés Kecskemét egy útépítésű területén, ami Kiskertváros nevet viseli (korábbi Halasi úti hobbik terület).

Jelenleg nincs vezetékes internet vagy tv szolgáltatás, viszont (amennyiben jók az infóim) optikai kábelvezeték van ezen a részen, ugyanis Jakabszállás irányába itt húzták el az optikát.

Korábban volt aláírásgyűjtés, amit, úgy tudom, sokan alá is írtak - nem tudom hány előfizetés szükséges, hogy a befektetés megtérüljön, de elég sokan laknak már ezen a részen és sokan építkeznek is. Mivel ott van az optika, nem gondolom, hogy nagy befektetés lenne behúzni az utcákba majd az ingatlanokhoz is.

2019-03-01 09_03_24-Sóvirág u. – Google Térkép.png

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Szia @renegat !

Szerintem az a legegyszerűbb, ha írsz egy e-mail-t a kérdéseddel, adataid megadásával a Telekom oldaláról elérhető "Írjon nekünk!" felületről vagy az ugyfelszolgalat@telekom.hu címre. Így leveledet továbbítják az illetékes területi mérnökséghez, akik naprakész információval tudnak szolgálni arról, várható-e hálózatfejlesztés a településeden.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...