Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Helén

Kérdés

Kedves Fórumozók, egy Lenovo Tab 8504L beállításban kérek segítséget. A problémám, hogy a bekapcsoláskor a bejelentkező animáció hangját nem tudom kikapcsolni. Mellékelem képen, hogy a Beállításokban elvileg ki van kapcsolva hang. És mellékelem a Lenovo HelpDesk levelét, amiben azt állítják, hogy ez szolgáltató függő. A Telekom telefonos segítsége (1414) azt állítja, hogy ez nem szolgáltatófüggő. Mit tehetek szerintetek, hogy bekapcsoláskor a teljes hangerővel lejátszott dallam megszűnjön??? Előre köszönöm az ötleteket, H.

Screenshot_2019-03-15-08-57-06-411.jpeg

Screenshot_2019-03-15-08-56-30-811.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Szia @abit,

köszönöm, de épp ez az, hogy én már azt hittem, minden le van némítva...

A Lenovo HelpDesk az első válaszában írta ezt:  Ez akkor szokott előfordulni, amikor szolgáltatónál vásárolja a készüléket, mert ők mindenképpen aktiválják a hangot. Üdv, a Lenovo csapata

Utána telefonáltam a Telekommal... Még hol és mit kellene lenémítanom? Kösz minden továbbit is! H

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Helén
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@Helén

Dobsz rá egy maszekolt ROM-ot :D

Persze az garanciavesztés és ha nem jársz el körültekintően a frissítéskor, akár "téglásíthatod" is vele az eszközt. 

Az ilyen sufni ROM-ok gyakran jobbak mint a gyári vagy a szolgáltatói. Én ezért használok ilyeneket.

Szerintem a szolgáltatói ROM így van beállítva és ezt másként nemhiszem, hogy módosíthatod. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszönöm. Nekem az volna a célom, hogy ne kelljen foglalkoznom egy ennyire nevetséges, ***** dologgal, mint egy kezdőhang. Ez kb. olyan szintű dolog a gyártótól, mint amikor a 90es években az új felkapaszkodó elit, nem vágta le a bolti cédulát az öltönyéről, hogy mindenki lássa, milyen menő... Ilyen tényleg volt!!! Szóval köszönöm a tanácsot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...