Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

Tisztelt Szolgáltató!

Nyugdíjas vagyok, a volt Cégemnél kaptam a mobilomat, amit eddig megtarthattam, de most felszólítottak, hogy írassam át, mellékelték a meghatalmazást és az aláírási címpéldányokat. Kérem válaszoljanak, hogy ez esetben ki fizeti az átírást, és milyen ajánlatot kínálnak,  ha új szerződést kötök!?  

Üdvözlettel: Horváthné 06-30-688-4892

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
17 perce, Horváth Sándor Istvánné írta:

Tisztelt Szolgáltató!

Nyugdíjas vagyok, a volt Cégemnél kaptam a mobilomat, amit eddig megtarthattam, de most felszólítottak, hogy írassam át, mellékelték a meghatalmazást és az aláírási címpéldányokat. Kérem válaszoljanak, hogy ez esetben ki fizeti az átírást, és milyen ajánlatot kínálnak,  ha új szerződést kötök!?  

Üdvözlettel: Horváthné 06-30-688-4892

Be kell menni egy Telekom üzletbe és ott tájékoztatást adnak milyen csomagok elérhetőek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Hello @Horváth Sándor Istvánné, ha előtted még, akkor a Té oldalán itt vannak az előfizetéses csomagok, itt pedig a Domino. céges csomag lévén a ki fizeti az átírást kérdésre majd a Té üzletben válaszolnak (keretszerződés, egyedi megállapodás befolyásolhatja, így ennek szerintem illett volna benne lenni a cégedtől kapott tájékoztatóban)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...