Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Műsorújság összerendelés


Brada20

Kérdés

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Priszi, szívesen, akkor a wifi-s rész rendben. az optikás rész viszont még nem lefutott, várjuk meg egy optikás-IPTV-s tagtárs válaszát, mert ezt nem tudtam tesztelni, csak a leírások alapján írtam (volt üzleti ügyfélből mindent külön-külön lakosságira módosítgatva állatorvosi ló lett nálam a vége, amivel hiába próbálnám :))

két lehetőség van, az optikán abszolút nem megy és az összerendelés megy ugyan, csak a távirányító funkció nem. a másodiknál van remény a részleges működre (sőt, az első sem reménytelen, mert tudtommal hardveres a korlát, a hardverek pedig cserélődnek folyamatosan, így bármikor jöhet olyan, amivel már megy az is)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Brada20

Szia!

Na akkor a teljesség kedvéért. Optikai kábel, felvevős beltéri, most váltottam erre. engem a távirányító funkció full hidegen hagy. épp annyi a távirányítót fogni, mint egy telefont...szerintem. (Mivel projektorral tévézek :D annak nincs funkciója, csak a be- és kikapcsolásnál. Hangot tehát a beltérin állítok így egy távirányítóval el vagyok.....)

Nekem a lényege pont az volna, hogy ha nem érek haza, vagy otthon nincs eszemben felvételt beállítani, akkor az appal ezt meg tudjam tenni. Ennek látnám gyakorlati hasznát de sok újraindítás után is hibát jelez, a kézi beállításnál pedig ERROR szerepel a pin helyén.....

Ja és ami full bosszantó, hogy me felvettem egy Forma 1 edzést, de nem akarja lejátszani. eddig 2-3 teszt felvételt csináltam,  indegyiket csak beltéri újraindítás után volt hajlandó lejátszani. azért ez így elég gyenge......ha így megy tovább, hívom Vandát xD 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam is ugyanez a szitu. Ma kaptam meg a felvevős beltérit (március 27.) pár újraindítást csináltam már azon is és az app-ot is töröltem és újra telepítettem. QR kódnál azt írja pin hiba és nem csinál semmit, a kézi telepítésnél pedig ERROR felirat szerepel a pin kódnál......így pont nem ér semmit az app.....megoldás?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv. Dr.!

Kikapcsolt állapotban felvette a bejelölt műsort de nem játszotta le. Kijött a szervizes kolléga, kicserélte, majd még aznap újra :D a harmadik beltérit kaptam, ahol végre a felvétel működött. tegnapig, mert a forma-1-et felvettem de megint nem akarja lejátszani. Kérdeztem a srácot, mutattam a harmadik beltérinél is az error feliratot. Minden jószándéka ellenére sem tudott mit mondani rá......

Szóval 2 funkcióból egy nem működik :D

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Egy hete kb volt egy frissítés, a beltéri bekapcsoláskor frissített. Így lett pin kódom a megfelelő menüben...

viszont: az összerendelésem nem sikerült, mert nem egy hálózaton van a telefonom és a beltéri. kérdés, ha a beltéri vezetékesen van (mert mi máson) a telefonom meg ugye a wifin, akkor hogy lesznek valaha is egy hálózaton?!

az megoldja a problémát ha (ideiglenesen) a wifi hálózatom átnevezem ugyanarra ami a vezetékes neve????

egyénként nálam a frissítés után visszajött az, hogy ha kikapcsolt (standby) üzemmódban van, akkor nem veszi fel a felvételre bejelölt műsort. így ha össze is rendelem, hiába :D 

de csak megoldják ezt is......

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...